Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jauna tehnoloģija – tīras sienas!

Veicot remontu vai atjaunojot jau esošo interjeru, vislielākās galvassāpes sagādā krāsas izvēle sienām. Kad tonis ir piemeklēts, tad nākamais aktuālais jautājums ir krāsas kvalitāte, īpaši, ja runa ir par virtuvi, vannasistabu un priekštelpām.

<span lang="lv-lv" xml:lang="lv-lv"><i>Sadolin EasyCare</i></span>

FOTO: Foto: Publicitātes foto

Laiks pārmaiņām

<em>Sadolin EasyCare</em>

FOTO: Foto: Publicitātes foto

<em>Sadolin EasyCare</em>

Pielietojums

Šī krāsa ir paredzēta sienu un griestu krāsošanai sausās telpās. Tā ir piemērota jaunas vai iepriekš krāsotas ģipša plātņu, apmetuma, betona, ķieģeļu, špaktelētas, kā arī iepriekš nogruntētu kokšķiedras un kokskaidu plašu un stiklašķiedras tapešu virsmas krāsošanai. Tātad - gandrīz visām virsmām. Virsmas apstrāde pirms krāsošanas neatšķiras no jau ierastās procedūras - pamatvirsmai jābūt sausai un attīrītai no putekļiem, smiltīm un netīrumiem. Krāsotas virsmas tīrīšanai jālieto remdens ūdens, stipri netīras virsmas attīrīšanai – arī piemērots tīrīšanas līdzeklis. Pēc tīrīšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni.

FOTO: Foto: Publicitātes foto

<em>Sadolin</em> <em>EasyCare</em>