Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Itālijas valdība par baltu velti atdod vairāk nekā 100 vēsturisku ēku un villu

Itālijas valdība nolēmusi par velti atdot 103 vēsturiskas ēkas, ieskaitot pilis, klosterus, villas un torņus. Starp ēkām ir pat 11. gadsimta pils netālu no Romas un 13. gadsimtā būvēta pils Itālijas Austrumos, vēsta «The Independent». 

Taču arī šajā «bezmaksas akcijā» ir kāds āķis, proti, ēkas tiks atdotas tiem cilvēkiem, kuri spēs parādīt konkrētus plānus ēku atjaunošanā, lai konkrētajā reģionā piesaistītu vairāk tūristu.

Neatkarīgi no tā, vai vēsturiskās ēkas tiks pārveidotas par viesnīcām, restorāniem, spa, vai citiem tūristu piesaistošiem objektiem, potenciālajiem īpašniekiem jāpierāda, kā viņi iecerējuši celt tūrisma attīstību konkrētajā reģionā.

Projekta mērķis ir atbalstīt un veicināt tūrisma nozari tajos Itālijas reģions, kur tā noplakusi. Visas ēkas, ko plānots atdot, atrodas vēsturiskās vietās, svētceļnieku maršrutos.

Valdības mērķauditorija ir jauni uzņēmēji, ar kuriem tiks slēgts līgums uz deviņiem gadiem. Pēc termiņa beigām potenciālajiem īpašniekiem būs iespēja līgumu pagarināt vēl uz deviņiem gadiem. Labāko ideju īpašnieki par to, kā izmantot vēsturiskās ēkas, tiks apbalvoti ar 50 gadu ilgiem nomas ienākumiem no īpašuma.