Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aktieris Valdis Liepiņš pārvarējis depresiju un alkoholismu

Aktieris un režisors Valdis Liepiņš (50) tagad atguvis dzīvesprieku un uzsācis darbu pie izrādes «Tobago» atjaunotās versijas.

«Varbūt tieši «Tobago» izvērtīsies par to ceļu, pa kuru varu atgriezties pie tā, ko kādreiz vairāk nekā 20 gadu esmu darījis. Mani pārņēma ārkārtīgi patīkamā satraucoša kņudoņa par šo iespēju. Uzreiz atausa atmiņā, kā kādreiz, pirms 15 gadiem, «Tobago» Dailes teātri nospēlējām 126 reizes. (..) Šoreiz izrāde pārtaps par vasaras koncertuzvedumu, ar ko pa vasaru apceļosim vairākas Latvijas pilsētas,» žurnālam «Kas Jauns» pastāstīja Liepiņš.

Vēl 2016. gada vasarā Rēzijas Kalniņas pirmais vīrs sava slimā tēva Laimoņa Siguldas dzīvoklī ārstējās no depresijas. Slimības un pašpārmetumu nomocīts, Liepiņš izdevumam pērn atzinis, ka izdedzis teātra darbā, krietnu laiku slīdzis alkoholismā, kā rezultātā zaudējis darbu teātrī, izpostījis laulību ar otro sievu Lauru un visu savu dzīvi uztver kā smagu nastu.

Tolaik aktieris arī bija atkarīgs no antidepresantiem un ārstējās psihoneiroloģiskajās slimnīcās.

Mākslinieks tagad pārcēlies uz citu dzīvesvietu, pārtraucis lietot antidepresantus, to vietā aktīvi stiprinot sevi regulārās sportiskās aktivitātēs, un ir apņēmīgi noskaņots cīnīties par laimīgu un radošu nākotni.

Pagaidām Liepiņa dzīvi sarežģī vienīgi materiālā situācija, jo viņš vēl ir darba meklējumos un spiests iztikt tikai ar invaliditātes pabalstu - viņš ļoti cer, ka reiz varēs atgriezties darbā Dailes teātri.