Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Latvijas Loto» labas ziņas loteriju cienītājiem

Šonedēļ viena no populārākajām loterijām Ziemeļeiropā un Latvijā, «Vikinglotto», piedzīvo globālas pārmaiņas, portālu «Apollo» informēja «Latvijas Loto» pārstāve Aiga Roziņa.

Visās astoņās dalībvalstīs – Norvēģijā, Zviedrijā, Dānijā, Islandē, Somijā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā – ir notikušas satura pārmaiņas un tiek prognozēts, ka spēlētājiem tā būs vieglāk saprotama un uztverama, kā arī nesīs vairāk un lielākus laimestus.

Lai arī visas astoņās dalībvalstis kopīgi rīko vienu loteriju, katrā valstī šai spēlei bija atšķirīgs veidols un pat laimestu izspēles nosacījumi. Piemēram, Dānijā šo spēli pazina kā «Ondsdags Lotto», savukārt Zviedrija nepiedalījās «Laimīgā skaitļa» laimesta uzkrājuma veidošanā, tāpēc Zviedrijā «Vikinglotto» bija neliels produkts ar neievērojamu galveno laimestu. Tagad visās astoņās dalībvalstīs loterijai būs vienots logo un nosaukums «Vikinglotto», kā arī visas astoņas valstis piedalās lielā laimesta uzkrājuma veidošanā.

Galvenie jaunumi saistīti ar izmaiņām spēles formulā: turpmāk būs jāizvēlas 6 skaitļi no 48 un viens Vikingskaitlis no astoņiem. «Jā, spēlē vairs nebūs Laimīgais skaitlis, tā vietā ir stājies Vikingskaitlis. Uz kupona viss ir skaidri atzīmēts, tāpēc spēlētājiem būs viegli atzīmēt šos 6+1 skaitļus,» stāsta Roziņa. Palielināts arī laimestu fonds – no 48% uz 50% no pārdošanas apjoma, kā arī klāt nākušas divas laimestu grupas «Tas nozīmē, ka laimētāju skaitliski būs vairāk, un miljonu laimesti – lielāki, jo uzkrājuma prognoze par 6+1 skaitļu kombināciju katru nedēļu būs vismaz 3 miljoni eiro. Viens Vikinglotto spēles variants maksā 0,80 eiro.