Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lielbritānijā likvidēs Austrumeiropas migrantu «nometni»

Pēc vietējo iedzīvotāju sūdzībām nelielā ciematā Anglijas dienvidaustrumu daļā tiks likvidēta Austrumeiropas imigrantu «nometne» bijušā piejūras brīvdienu kompleksa teritorijā, vēsta Lielbritānijas medijs «Daily Mail».

Brīvdienu ciemats «South Downs Holiday Village» Breklshemā, Rietumsaseksas grāfistē tika slēgts šā gada janvārī, un to iegādājās nekustamā īpašuma attīstītājs «Seaward Properties».

Savukārt sadarbībā ar īpašuma pārvaldītāju «Cre8» un darbinieku atlases kompānijas «Pro-Force» kopuzņēmumu, brīvdienu ciematā ievācās aptuveni 120 imigranti no Austrumeiropas.

Viesstrādnieku ierašanās izraisīja neapmierinātību Breklshemā, kurā dzīvo aptuveni 4000 cilvēku.

Neapmierinātie iedzīvotāji sāka petīciju, kuru parakstīja aptuveni puse Breklshemas iedzīvotāju.

Vietējie iedzīvotāji sūdzas, ka brīvdienu ciemata iemītnieki regulāri pulcējas Breklshemā, kur viņi grupās smēķē un lieto alkoholu.

Vietējā pašvaldība pieņēmusi lēmumu brīvdienu parka «nometni» slēgt, šādu rīcību pamatojot ar to, ka tiek pārkāpti teritorijas plānošanas noteikumi – brīvdienu kompleksu neesot atļauts izmantot kā pastāvīgu dzīves vietu.

Viesstrādniekiem dotas 28 dienas laika atbrīvot «South Downs Holiday Village» ēkas.

Pašvaldības pārstāvji gan uzsver, ka pieņemtais lēmums nav saistīts ar petīciju.

Tikmēr sākta arī petīcija, lai panāktu, ka brīvdienu ciemata iemītniekiem tiek ļauts tur palikt.