Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Īrijas ciemata iedzīvotāji satriekti par latvietes traģisko nāvi; tiks rīkots piemiņas pasākums

Pie Īrijā traģiski bojāgājušās latvietes Ritas Apines dzīvesvietas Frešfordas ciematā vietējie iedzīvotāji joprojām novieto ziedus. Nelaime satriekusi sievietes paziņas, draugus un pat svešiniekus. Šodien, 18. maijā, notiks piemiņas brīdis, vēsta portāls «Baltic  - Ireland». 

Vietējie Frešfordas iedzīvotāji ar sirsnību atceroties Ritu un to, kā viņa bieži redzēta kopā ar savu mazo meitiņu. Par godu Ritas Apines piemiņai, šodien notiks arī piemiņas pasākums.

Jau ziņots, ka Kilkeni grāfistē, Īrijas dienvidaustrumos, svētdien aizdomīgos apstākļos dzīvību zaudējusi 29 gadus veca latviete Rita Apine.

Apine tika atrasta savā dzīvesvietā ar smagām galvas traumām ziņo Independent.ie.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādei notikuma vietā izdevās 29 gadus veco sievieti atdzīvināt, viņa tika nogādāta slimnīcā, tomēr vēlāk tur mirusi.

Kad neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde pēc izsaukuma ieradusies dzīvoklī, sieviete ar nopietniem ievainojumiem tika atrasta kāpņu pakājē.

Sākotnēji likumsargi uzskatīja, ka viņa no kāpnēm nokritusi nejauši, bet vēlāk radušās aizdomas un uzsākta izmeklēšana saistībā ar iespēju, ka Apine no kāpnēm nogrūsta.

Svētdien policija saistībā ar aizdomām par slepkavību arestējusi un iztaujājusi vīrieti, kurš bijis labi pazīstams ar upuri.

Apine kopā ar savu meitiņu un partneri uz dzīvokli Kilkeni grāfistes ciemā pārcēlusies apmēram pirms gada, bet kopumā Īrijā dzīvoja jau vairākus gadus. Nelielā ciemata vietējie iedzīvotāji viņu raksturojuši kā jauku sievieti un rūpīgu māti, kas bieži tika redzēta pastaigājamies ar meitu.

Notikuma vietā strādā izmeklētāji un šodien tiks veikta upura pēcnāves ekspertīze, lai noteiktu sievietes nāves iemeslu.