Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ventspils ostas akvatorijā noplūdusi dīzeļdegviela

Šodien Ventspils ostas akvatorijā no SIA «Ventspils nafta termināls» (VNT) kuģa kraušanas iekārtas notikusi dīzeļdegvielas noplūde.

Kā aģentūru LETA informēja VNT komunikācijas projektu vadītāja Janīna Biteniece, noplūdušās dīzeļdegvielas apjoms ir neliels.

Noplūde notikusi plkst.12.15 naftas produkta pārkraušanas laikā. Tehnoloģiskais process ticis apturēts, un noplūde likvidēta.

«Uzņēmums ir informējis atbildīgās valsts iestādes un pašlaik sadarbībā ar tām pieliek visas pūles, lai efektīvi novērstu noplūdes sekas un savāktu noplūdušo produktu,» piebilda Biteniece.

Kā aģentūrai LETA skaidroja Valsts vides dienesta Ventspils reģionālajā vides pārvaldē, no piestātnes atbildīgā dispečera saņemta informācija, ka pie 32.piestātnes, atvienojot kuģa kraušanas iekārtas stenderu, ostas akvatorijā iepilējis neliels daudzums dīzeļdegvielas. Pārvaldes resursu kontroles sektora vadītāja Daina Naumova apstiprināja, ka noplūdušais dīzeļdegvielas daudzums ir neliels.