Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Es ticu, ka kādreiz staigāšu

Daudzi no tiem, kuriem ir pazīstama Katrīna Valta, jau esot iemīļojuši šo jauko meitenīti ar Dauna sindromu. Pēc sirds operācijas viņa vairs nestaigā. Mēs iepazināmies ar viņu pirms trīs gadiem, un pa šo laiku viņa cītīgi strādāja, pārvarot sāpes, lai pieceltos no ratiņkrēsla un sāktu staigāt. Sanktpēterburgā tika izgatavots speciāli viņai piemērots staigulis un korsetes, ko ir izdevies iegādāties pateicoties Jūsu ziedojumiem.

Filmēšanas komandas vizītes dienā meitene saaukstēšanās dēļ nebija tik dzīvespriecīga kā parasti, bet, neskatoties uz to, tik un tā bija malacis. Atbalstīt Katrīnu atbrauca arī virspriesteris Sergejs Nazarovs, kurš šo gadu laikā sadraudzējās ar meiteni. Katrīna brauc uz svētās Sofijas bērnu centru, kur regulāri notiek dievkalpojumi.

Svētās Sofijas bērnu hospisa darbinieki cenšas palīdzēt ģimenēm, kur tiek audzināti bērni ar īpašām vajadzībām. Tagad, piemēram, norisinās labdarības akcija: ģimenēm tiek dāvināta nepieciešamā sadzīves tehnika. Katrīnai ar vecmāmiņu tika atvesta veļas mašīna.

Meitenei ir jau 11 gadi, un viņas vertikalizators viņai ir par mazu, ir nepieciešams jauns. Tāpat viņai ir nepieciešams rehabilitācijas kurss, tāpēc viņa jau šovasar brauks uz Sanktpēterburgu. Lūdzam jūs palīdzēt savākt naudu šīm divām Katrīnai tik svarīgajām lietām.

Katrīna no visas sirds vēlas iemācīties staigāt!

Piezvanot uz tālruni 90006788, Jūs ziedosiet Veronikai 1,42 eiro. Piezvanot uz tālruni 90006566, Jūs ziedosiet lielāku summu – 4,27 eiro. Naudu ir iespējams pārskaitīt arī uz zemāk norādītajiem kontiem, ar norādi "Katrīna Valta":

Saņēmējs: Svētās Sofijas Bērnu Hospiss Sabiedriskā Organizācija, reģ. Nr. 40008218337

NORDEA

Konts: LV64NDEA0000084106742

CITADELE

Konts: LV56PARX0017233400001

Swedbank

Konts: LV36HABA0551043256713

Paldies visiem ziedotājiem!