Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Īrijā traģiski bojāgājušās sievietes draugi izrāda cēlu žestu

Īrijā traģiski bojā gājušās Ritas Apines draugi ir izveidojuši piemiņas fondu, lai vāktu ziedojumus bēru izmaksu segšanai, un atlikušo naudu saglabātu un nodotu sievietes šobrīd divus gadus vecajai meitiņai, kad viņa būs pieaugusi, vēsta portāls «Baltic-Ireland». 

Bojā gājušās sievietes draugi raksta: «Mēs lūdzam cilvēkus ziedot līdzekļus, iemaksājot šajā kontā, un nav svarīgi, cik liela vai maza ir summa, tā palīdzēs. Ir jānosedz bēru izmaksas, un kaut kas jāsaglabā Ritas meitai, kad viņa būs pieaugusi.»

Ikviens, kas vēlas, var ziedot jebkurā AIB filiālē vai internetbankā: Rita Apine Memorial Fund, Sort Code – 93 31 98, Acc Number – 55844098, IE73AIBK93319855844098.

Jau vēstīts, ka Kilkeni grāfistē, Īrijas dienvidaustrumos, svētdien aizdomīgos apstākļos dzīvību zaudējusi 29 gadus veca latviete Rita Apine.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādei notikuma vietā izdevās 29 gadus veco sievieti atdzīvināt, viņa tika nogādāta slimnīcā, tomēr vēlāk tur mirusi.

Kad neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde pēc izsaukuma ieradusies dzīvoklī, sieviete ar nopietniem ievainojumiem tika atrasta kāpņu pakājē.

Sākotnēji likumsargi uzskatīja, ka viņa no kāpnēm nokritusi nejauši, bet vēlāk radušās aizdomas un uzsākta izmeklēšana saistībā ar iespēju, ka Apine no kāpnēm nogrūsta.

Svētdien policija saistībā ar aizdomām par slepkavību arestējusi un iztaujājusi vīrieti, kurš bijis labi pazīstams ar upuri.

Apine kopā ar savu meitiņu un partneri uz dzīvokli Kilkeni grāfistes ciemā pārcēlusies apmēram pirms gada, bet kopumā Īrijā dzīvoja jau vairākus gadus. Nelielā ciemata vietējie iedzīvotāji viņu raksturojuši kā jauku sievieti un rūpīgu māti, kas bieži tika redzēta pastaigājamies ar meitu.

Notikuma vietā strādā izmeklētāji un šodien tiks veikta upura pēcnāves ekspertīze, lai noteiktu sievietes nāves iemeslu.