Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Raimonda Paula māsa: Vienmēr saku, ka esmu viņa ēna

Maestro Raimonda Paula (81) māsa, tekstilmāksliniece Edīte Pauls-Vīgnere, atklājusi, ka jūtas kā viņa ēna. Ar brāli sanāk tikties labi ja reizi gadā – arī sazvanīties nesanāk bieži.

«Pie sevis vienmēr saku, ka esmu viņa ēna. (..) Savu brāli vērtēju ļoti augstu, taču dzīvē satieku reti. Būtībā noraugos uz viņu kā skatītājs - caur televīzijas vai tagad kino ekrānu,» žurnālam «Privātā Dzīve» pastāstījusi Edīte.

Tāpat viņa izdevumam atklājusi, ka abiem tomēr ir normālas attiecības, bet katrs iet savu dzīves ceļu.

«Viņa dzīvē virsroku ņēmušas radošās lietas. Pret saviem tuvākajiem cilvēkiem viņam, manuprāt, dažkārt vajadzētu izturēties ar lielāku mīlestību, taču tam viņam gluži fiziski nepietiek laika. Par to, kā to spēj izturēt viņa kundze, vajadzētu rakstīt memuārus. Jo reti ir tādi cilvēki, kas ko tādu spēj. Būdama sieviete, varu pateikt, ka nekad tā nevarētu. Es būtu egoiste, kas gribētu, lai tiek darīts arī tas, ko gribu es,» uzskata maestro māsa.