Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pavisam plika krievu modele peldas kopā ar haizivīm

Šajos asinis stindzinošos kadros redzams, kā pavisam plikiņa sieviete peldas kopā ar haizivīm, taču patiesībā viņas mērķis ir parādīt, ka haizivis nav tik biedējošas - drīzāk pat draudzīgas būtnes.

Attēlos redzamā sieviete ir 27 gadus vecā krievu modele Irina Britanova, kura ir pietiekami drosmīga, lai ar haizivīm plunčātos kopa gluži kā labākā draudzene.

Fotogrāfijas iemūžinātas Maldivu salās Indijas okeānā, un to autors ir Andrejs Ņekrasovs, kura specializācija ir zem ūdens uzņemtas fotogrāfijas.

«Šī foto projekta mērķis ir parādīt, ka attieksmē pret haizivīm mēs lielā mērā balstāmies uz bailēm un aizspriedumiem, lai gan patiesībā vairums haizivju cilvēkiem nav bīstamas,» komentējis Ņekrasovs.

Viņš uzsver, ka foto projekts nav plānots, lai parādītu kaut ko vulgāru, bet gan dabas skaistumu visā tā pilnībā.

«Man patīk savos darbos parādīt ķermeņa kailumu. Domāju, ka kaila sieviete dabā iederas ļoti harmoniski. Cilvēkiem lielākoties šīs bildes patīk, lai gan ļoti atšķirīgu iemeslu dēļ,» izteicies fotogrāfs.