Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Drēzdenes imigrantu izmitināšanas centrā iemītnieki uzbrūk apsardzei

Drēzdenē patvēruma meklētāju izmitināšanas centrā izcēlies konflikts starp tā iemītniekiem un apsardzi, un kārtības atjaunošanai bija jāiejaucas policijai.

Kā pirmdien ziņo policija, patvēruma meklētāji svētdienas vakarā, beidzoties musulmaņu svētā mēneša ramadāna ik dienas ievērojamā gavēņa laikam, nav pakļāvušies centra administrācijas aizliegumam dzīvojamajās telpās gatavot maltīti.

Dūmi, kas cēlās no ēdiena gatavošanas ierīcēm, iedarbināja ugunsdzēsības signalizāciju, un apsargi devās uz dzīvojamajām telpām, lai iemītniekiem atgādinātu par aizliegumu.

Savukārt imigranti apsargus apsūdzēja ramadāna neievērošanā un viņiem uzbruka. Kautiņā seši apsargi guva vieglus ievainojumus, un bija nepieciešams izsaukt policiju.

Starp uzbrucējiem bija septiņi Marokas pilsoņi un divi tunisieši. Kautiņa iniciators tika aizturēts, bet pārējie pārvesti uz citām telpām, ziņo policija.