Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pirmdienas horoskops: 19. jūnijs

Dienas horoskops: pirmdiena

AUNS Izcelsies radošie Auni. Sevišķi laba diena tiem, kuri darbojas masu mediju lauciņā. Ja kāds kolēģis grasās uzaicināt uz randiņu, apdomā kārtīgi vai ir vērts uzsākt attiecības darba vietā.

VĒRSIS Šodien labāk atturies risināt juridiska rakstura lietas, jo tava uzmanība būs izklaidīga, nespēsi ilgstoši koncentrēties kam vienam. Daudz sekmīgāks brīdis radošo ieceru īstenošanai.

DVĪŅI Tev darba nedēļa iesāksies uz mierīgas un patīkamas nots. Kādam Dvīnim var rasties iespēja nopelnīt smuku naudiņu. Uzņemoties jaunas saistības, rūpīgi pārdomā vai varēsi tās visas pilnībā īstenot!

VĒZIS Nav izslēgti zināmi sarežģījumi materiālajā plānā. Vai nu kavēsies samaksa vai arī būs grūtāk rast finansiālu atbalstu ideju īstenošanai. Taču tev noteikti jāsaglabā cerība panākumiem!

LAUVA Atvasītes var sastrādāt brīnumdarbus, bet nav teikts, ka nepatīkamus. Varbūt atklāsi par saviem bērniem vai mīļoto cilvēku kaut ko jaunu. Romantiskajā plāno būsi azartisks, vēlēsies piedzīvot ko krāšņu.

JAUNAVA Negribēsi ne ar vienu dalīties savās izjūtās, problēmās, kaut arī apkārtējie labprāt piedāvās savu atbalstu, tu spītīgi turēsies pretī. Šodien nav vēlami lieli pirkumi, kā arī valsts iestāžu apmeklēšana.

SVARI Pratīsi pārliecināt, argumentēt, kas lieti noderēs gan darba, gan privātajā dzīves jomā. Nav izslēgts, saskarsies ar radošiem cilvēkiem, kuri pamudinās tevi pievērsties jaunam vaļaspriekam.

SKORPIONS Piemērots brīdis, lai pievērstos materiālas dabas jautājumu risināšanai, sevišķi ar ģimenes budžetu saistītos. Veikalu apmeklējumu gan šodien atliec, jo tev būs svarīgākas lietas darāmas.

STRĒLNIEKS Šīsdienas plāni ātri vien var mainīties. Notikumi ne reizi vien var likt pārdomāt dzīvi, apzināties pieļautās kļūdas un censties tās arīdzan novērst. Panākumi būs tiešā veidā atkarīgi tikai no tevis paša.

MEŽĀZIS Būsi piesardzīgs lietās, kuras skar naudu, dokumentāciju. Tu lieliski tiksi galā ar sev uzticētajiem pienākumiem, pierādīsi, ka esi cienīgs ieņemt augstāku amatu. Vakars solās paiet ģimeniskās noskaņās.

ŪDENSVĪRS Nevēlēsies pakļauties esošajām normām, tev pa prātam būs iet savu ceļu. Tīri teorētiski šāda nostāja var novest pie panākumiem, taču jāskatās, lai nenonāc absolūtā pretrunā ar sabiedrības viedokli.

ZIVIS Ja kāds būs tevi aizskāris, meklēsi spēcīgu plecu, uz kura izraudāties. Spējot pārvarēt emocijas, diena nemaz nebūs tik slikta, lai kārtotu darba lietas, it sevišķi, ja esi saistīts ar mākslas pasauli.