Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Trešdienas horoskops: 21. jūnijs

Dienas horoskops: trešdiena

AUNS Lai sasniegtu iecerēto, tev šobrīd nāksies krietni sevi mobilizēt, izrādīt neviltotu centību. Kāds Auna zīmes pārstāvis var saņemt atbalstu no slepena pielūdzēja, partneriem, tai skaitā arī no laulātā drauga.

VĒRSIS Darbpilna, taču ražīga diena, daudz palīdzēsi citiem. Iespējams, tiksi ielūgts uz kādu prezentāciju kopā ar mīļoto, bet visus priekus var aizēnot greizsirdības izpausmes no partnera puses.

DVĪŅI Pieaugs tieksme pēc visa skaistā, kā arī fantāzija un harmonijas izjūta, attiecībā pret apkārtni, dabu. Ieteicams pievērst lielāku uzmanību savam izskatam, varbūt pieļauj iespēju imidža maiņai.

VĒZIS Esi piesardzīgs visas dienas garumā! Iespējams, skauģi meklēs tos lielākos sprunguļus, ko iedabūt tev riteņos. Arī tu pats savas izklaidības dēļ, vari radīt liekas problēmas. Nav vēlams risināt naudas lietas.

LAUVA Der apzināties, ka agri vai vēlu visas slepenās, aizskatuviskās darbības nāks gaismā, tādēļ, pirms mesties neprātīgā mīlas dēkā, padomā par ģimeni un savu reputāciju. Esi arīdzan piesardzīgāks pie auto stūres.

JAUNAVA Varbūt dosies darba komandējumā, kurš jūtami ietekmēs tavu nākotnes materiālo stāvokli. Šā brīža profesionālais sniegums tev jācenšas uzturēt pēc iespējas augstākā līmenī.

SVARI Prieka, labestības diena. Pratīsi aizmirst pāridarījumus un noregulēt attiecības gan mājās, gan darbā. Ja nepieciešams, vari kārtot juridiskus jautājumus, stāties plašākas auditorijas priekšā.

SKORPIONS Būsi pārāk tiešs, varbūt pat ass pret saviem kolēģiem. Tevi ne pa jokam nodarbinās kāds jautājums, un kamēr to neatrisināsi, iekšēja miera nebūs. Nav izslēgts, mīļotais cilvēks var dot vērtīgus padomus.

STRĒLNIEKS Par visu augstāk vērtēsi personīgo brīvību, tas vienlīdz attieksies kā uz darbu, tā arī privāto dzīvi. Savukārt, ja kāds centīsies tevi ierobežot vai kritizēt, ātri vien kļūsi nikns, ass izteicienos.

MEŽĀZIS Pieaugs godkāre, gribēsi izcelties kolektīva vidū ar lieliskiem darba rezultātiem, un kopumā tas tev arīdzan izdosies. Gados jaunākie saņems atzinības pilnus vārdus no saviem vecākiem vai pedagogiem.

ŪDENSVĪRS Visticamāk tev būs gana daudz perspektīvu ideju, projektu, tomēr šodien vēlamāk pievērsties jau iesāktajiem darbiem. Vakarā vari organizēt izklaides pasākumu saviem domubiedriem.

ZIVIS Padosies radoši, kolektīvi pasākumi. Izcelsies tās Zivis, kuras saistītas ar pedagoģiju. Neatsaki, ja kāds lūdz tavu padomu darba jautājumos. Dienas otrajā pusē vari saņemt ziņu no attālāka radinieka.