Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sašutumu izraisa Rīgas oficiālajā portālā publicēts ieraksts, kurā Daugavgrīva dēvēta cara laiku nosaukumā

Pagājušajā nedēļas nogalē bija vasarīgi laikapstākļi, un daudzi cilvēki devās atpūsties pie ūdeņiem. Arī Rīgas pilsētas informatīvais portāls «riga.lv» informēja par astoņām vietām Rīgā, kur peldēties, taču šī informācija izraisīja sašutumu sociālajos tīklos, jo rakstā latviešu valodā pie Daugavgrīvas salas iekavās pieminēts Ustdvinskas nosaukums. 

Vairāki sociālā tīkla «Twitter» lietotāji dalījās ar ekrānuzņēmumu, kurā redzams teksts, ka «Vakarbuļļu pludmale - tā ir piekrastes zona aiz Bolderāja Daugavgrīvas salā (Ustdvinskā).» Par to vairāki cilvēki dalījušies domās, un pauduši neizpratni, kādēļ pilsētas oficiālajā portālā pie latviskajiem nosaukumiem tiek norādīti arī kādi citi nosaukumi.

Nacionālās apvienības un apvienības «Apeirons» biedre Baiba Bicēna ironizē, ka viņa «nebrīnīsies, ja aiz Pļavnieki iekavās kādreiz parādīsies Lužņiki, un vēlāk bez iekavām». 

Kā pirmdienas rītā novēroja portāls «Apollo», gan raksta latviskajā, gan krieviskajā versijā Ustdvinskas nosaukums ir pazudis. 

Ustdvinska (Усть-Двинск) - tas ir Daugavgrīvas cietokšņa nosaukums Krievijas impērijas laikos - no 1893. gada, un šādi cietoksnis tika saukts līdz pat 1917.gadam, un Latvijas pirmās neatkarības laikā tas ieguva šodienas nosaukumu.