Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Briti vēlas balsot par «Breksita» noteikumiem

Tirgus izpētes firma «Survation» veikusi aptauju, kurā noskaidrots, ka lielākā daļa britu vēlas otru «Breksita» referendumu – 53% vēlas balsot par izstāšanās noteikumiem no Eiropas Savienības (ES).

Kad šī aptauja tika veikta aprīlī, lielākā daļa jeb 54% bija pret šādu referendumu. Aptaujas rezultāti rāda, ka sāk pieaugt to cilvēku skaits, kuri ir pret «smago Breksitu», un vēlas abpusēji izdevīgu «vieglo Breksitu».

Tagad tikai 35% britu piekrīt Lielbritānijas premjerministres Terēzas Mejas viedoklim par to, ka «nekāda vienošanās ir labāka par sliktu vienošanos». Pašlaik 69% cilvēku īpaši iebilst pret ES muitas savienības pamešanu.

Kā zināms, pirmdien, 19. jūnijā, Lielbritānija uzsāk oficiālas sarunas par izstāšanos no ES - pagājuša gada jūnijā notikušajā referendumā 52% britu nobalsoja par šādu lēmumu. Lielbritānija ir pirmā ES dalībvalsts, kas izlēmusi izstāties no bloka.