Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Degpunktā» producents atklāj, ka viņiem ik pa laikam piedāvā kukuļus

Latvijas kriminālziņu raidījuma «Degpunktā» producents Agris Blūmfelds (35) pastāstījis, ka šajā darbā gan viņam, gan reportieriem nācies saskarties ar gadījumiem, kad tiek piedāvāti «kukuļi».

«Ir bijušas reizes, kad uz mani ir izdarījuši spiedienu vai piedāvājuši naudu, lai kāds sižets neaizietu ēterā. Esmu neuzpērkams un nedodu nekādas atlaides. Reiz pat Ievas Brantes tēvu filmējām pēc vienas avārijas.

Arī es pats nekad nemēģinu atpirkties, piemēram, no ceļu policistiem. Mani gan dažreiz palaiž vaļā bez soda, sakot - ei, tas taču čalis no «Bez tabu»! Bet es nemaz nemēģinu skaidrot, ka patiesībā esmu no «Degpunktā». Manis pēc kaut vai no «Miedziņš nāk»! Pasaku «Paldies, džeki!» un braucu tālāk.

Runājot par naudu, visbriesmīgākais moments, kad kāds izmisis pensionārs mēģina atdot pēdējo pensiju, lai mēs palīdzam atrast viņa pazudušo radinieku. Nedod Dievs, kādreiz uzzināšu, ka kāds no maniem darbiniekiem ir ņēmis naudu no veciem cilvēkiem. Goda vārds - purnu izšķaidīšu!» žurnālam «Privātā Dzīve» atklāja Blūmfelds.

Tāpat viņš izdevumam atklāja, kas jādara, lai nonāktu «Degpunktā»: «Jebkas. Galvenais būt gatavam stāstīt par savu neveiksmi. Nav obligāti jāpiekožas līdz četrām promilēm, pietiks ar nelielu reibumu pie automašīnas stūres. Ja esi labs runātājs, tu noteikti tiksi raidījumā.