Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Otrdienas horoskops: 18. jūlijs

Dienas horoskops: otrdiena

AUNS Līdzcilvēki dažādu iemeslu dēļ nespēs vai nevēlēsies pieņemt tavu skatījumu uz dzīvi, idejas, ierosinājumus, kuri būs trāpīgi, noderīgi. Neņem ļaunā citu muļķību, lai katrs tiek ar savām ķibelēm galā pats.

VĒRSIS Vislabprātāk diktēsi parādi pārējiem un pats nebūt nevēlēsies uzklausīt citu norādes. Šodien vēlamāk darboties vienam, jo kolektīvās aktivitātes var nesniegt cerēto rezultātu. Esi piesardzīgāks pie auto stūres.

DVĪŅI Tev šodien gribēsies uzjautrināt, izklaidēt apkārtējos. Nav izslēgts, lielāko laika daļu pavadīsi jautri un bezrūpīgi čalojot kolēģu pulkā, nevis veicot ikdienas pienākumus. Centies būt apzinīgāks!

VĒZIS Priekšniecība var pastiprinātāki vērtēt tavu profesionālo sniegumu, tāpēc neliec tai vilties. Lielāku nozīmi velti juridiskajām niansēm, kā arīdzan vērīgāk ieklausies savā intuīcijā!

LAUVA Pastāv zināms risks apņemties kādu darbu, kas patiesībā nebūs tev pa spēkam. Taču ar uzcītību un nelielu draugu izpalīdzēšanu pratīsi izkļūt no saspringtās situācijas ar sveiku ādu, neiedragātu reputāciju.

JAUNAVA Piemērots brīdis, lai mainītu savu ierasto vidi, veiktu tajā nepieciešamos pārkārtojumus. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi ļoti lietišķs, tiešs un tādu pat attieksmi gaidīsi pretī. Centies atturēties no kritizēšanas.

SVARI Nesēdi rokas klēpī salicis, aktīvāk rīkojies, citādi panākumi izslīdēs no tavām rokām ātri vien. Šodien atbilstošāks laiks sabiedriskiem pasākumiem, ar reklāmu, izklaidi saistītiem projektiem.

SKORPIONS Darbs ies no rokas tikai tad, ja pratīsi likt lietā jaunas metodes, būsi atvērts pārmaiņām. Šobrīd droši vari paļauties uz savām nojausmām, tās palīdzēs rast izeju pat no bezcerīgām situācijām.

STRĒLNIEKS Dodoties uz darbu, pārliecinies vai esi aizslēdzis durvis, izslēdzis visas elektroierīces, pretējā gadījumā visas dienas garumā jutīsi nemieru par sava īpašuma drošību. Piemērots brīdis radošiem projektiem.

MEŽĀZIS Centies ar nedaudz lielāku entuziasmu veikt savus ikdienas pienākumus, jo pašiedvesmai, pozitīvām emocijām būs tieša ietekme uz panākumiem. Šodien labāk sapratīsies ar gados vecākiem kolēģiem.

ŪDENSVĪRS Tev priekšā var būt neparedzētas un nopietnas pārrunas ar kādu no radiniekiem. Nav izslēgti sarežģījumi ar nekustamā īpašuma jautājumiem. Esi uzmanīgs pie stūres, nepārkāp braukšanas ātrumu.

ZIVIS Sasparojies un sagatavojies patiesi saspringtam darba cēlienam. Lai gan pienākumu būs cik uziet, tu veiksmīgi ar visiem tiksi galā. Karjeras jomā gaidāmas tev labvēlīgas izmaiņas.