Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ceturtdienas horoskops: 20. jūlijs

Dienas horoskops: ceturtdiena

AUNS Idejas tev būs, cik tik uziet, tikai to realizācijas plāni būs nedaudz apšaubāmi. Ja esi nolēmis uzsākt ko jaunu, nodrošinies ar uzticamiem atbalstītājiem. Veiksmīgs izrādīsies komandas, nevis individuāls darbs.

VĒRSIS Netērē laiku spriedelēšanai, ķeries pie darbiem. Dažiem zīmes pārstāvjiem iespējamas nesaskaņas ar augstākstāvošajiem. Neļauj spītībai, lepnumam ņemt virsroku pār veselo saprātu.

DVĪŅI Mācēsi saprasties ar līdzgaitniekiem. No apkārtējo puses baudīsi viņu uzticēšanos un atbalstu. Mājas dzīvē iespējamas patīkamas pārmaiņas. Attiecības ar mīļoto var kļūt ļoti kaislīgas, erotiskas.

VĒZIS Notikumi, sastaptie cilvēki vedinās uz pārdomām, kā rezultātā gūsi atbildes uz jautājumiem, kuri jau ilgāku laiku traucējuši tavu nakts mieru. Kāds Vēzis var nolemt veikt kardinālas pārmaiņas ģimenes dzīvē.

LAUVA Ja darbā nejūties drošs par savām spējām, ir vērts padomāt par profesionālās pilnveidošanās semināriem. Tieši aktīvie zīmes pārstāvji spēs ātri vien iekarot vēlamās virsotnes, baudīt saldos darba augļus.

JAUNAVA Palielinoties darba apjomam, pieaugs arīdzan emocionālā spriedze. Neļauj, lai tā sāk ietekmēt tavu veselību, mēģini atslābināties, izmantojot meditāciju, pirts procedūras vai masāžu.

SVARI Primāri centīsies izdabāt sabiedrības un tikai tad savām personīgajām interesēm. Taču zvaigznes iesaka visu pagriezt otrādāk. Ja sekosi savai sirdsbalsij, arī saskaņa ar apkārtējiem nenoliedzami sekos!

SKORPIONS Būsi neizsakāmi laimīgs, ja apkārtējie, bez ierunām, pildīs tavus rīkojumus, lieki neapspriedīs to lietderību. Rēķinies ar to, ka potenciālo partneru lokā var ielavīties kāds blēdis.

STRĒLNIEKS Panākumus lielā mērā ietekmēs prasme izmantot situāciju un apstākļu sakritības savā labā. Parūpējies, lai tu nekavē svarīgas tikšanās, centies attaisnot, uz sevi liktās cerības!

MEŽĀZIS Ja vien kļūsi nedaudz atvērtāks, uzdrošināsies skaļāk paust savas patiesās vēlmes, liktenis tevi savedīs kopā ar cilvēkiem, kuri tavā ikdienā ienesīs neparastas, romantiskas vēsmas.

ŪDENSVĪRS Saskaroties ar šķēršļiem, centies nezaudēt apņēmību, turpināt iesākto, tu agri vai vēlu noteikti sasniegsi nosprausto mērķi. Kāds no tuvinieku loka var sniegt ne tikai morālu, bet arī materiālu atbalstu.

ZIVIS Sev svarīgos dokumentus turi drošā vietā, jo nav izslēgti zādzību mēģinājumi. Tiem, kuri dodas tālākā ceļā, jārēķinās ar to, ka var rasties lielākas vai mazākas aizķeršanās ar transportu.