Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Svētdienas horoskops: 23. jūlijs

Dienas horoskops: svētdiena

AUNS Pastiprinātu uzmanību veltīsi savam ārējam tēlam. Noteikti uzskatīsi, ka tajā ir daudz kas uzlabojams, taču nepārcenties. Skaistums slēpsies harmonijā, līdzsvarā un dabiskumā.

VĒRSIS Vēlēsies paveikt mājas saimnieciskos darbus un tad, ja laiks paliks pāri, nedaudz palutināt sevi. Saskarsmē ar mājiniekiem valdīs sapratne, ātri vien tiksiet skaidrībā par kopīgajiem nākotnes plāniem.

DVĪŅI Tevi pašu manāmi uzjautrinās situācijas, kurās šodien nonāksi. Piedzīvojumu meklētāja gars tā vai citādi lauzīsies uz āru. Tu pratīsi atstāt iespaidu uz pretējo dzimumu, izpelnīties kopīgo sabiedrības atzinību.

VĒZIS Neapdomīgums, straujums naudas lietās var radīt ģimenes budžetā manāmu robu. Šobrīd vēlamāk kopīgo maciņu uzticēt laulātajam, neļaut iegribām radīt nevajadzīgus sarežģījumus.

LAUVA Tu vēlēsies pabūts viens, jo gana būsi lustējies kompānijās, baudījis saviesīgos pasākumus. Šodien ieteicami SPA pasākumi, sevis sakopšanas gan ārēji, gan iekšēji. Atturies no veikalu apmeklējumiem.

JAUNAVA Izpaudīsies vēlme visās lietās viest savu kārtību, neskatoties, ko par to domā citi. Nebrīnies, ja šādas nostājas dēļ, saņem nopēlumu no apkārtējo puses. Centies līdzsvaros savas un līdzcilvēku vajadzības!

SVARI Lieliski atpūtīsies, esot pie dabas. Nav svarīgi vai dodies pastaigā vai pievērsies sportiskām aktivitātēm, galvenais, lai tas nenotiek telpās!

SKORPIONS Tava uzvedība var kļūt provokatīva, izraisīt skaļu rezonansi no apkārtējo puses. Kāds Skorpions pat gūs zināmu baudu, esot savādāks nekā citi, ieņemot nestandarta pozīciju dzīves uztverē.

STRĒLNIEKS Vari nejauši pieļaut kļūdu attiecībās ar otro pusīti, kura vēl ilgu laiku kremtīs. Sarunājoties ar mīļoto, esi apdomīgāks un iecietīgāks. Vakarā ļaujies nodarbei, kura sniedz mieru, patīkamas izjūtas.

MEŽĀZIS Tevi var mākt sagurums, kurš būs sakrājies, nedēļai ritot. Centies pabūt viens, sākotnēji tā kārtīgi izgulēties, pēc tam iemalkot rīta kafiju un tad vienkārši pafilozofēt par lietām, kuras tev patiesi ir svarīgas.

ŪDENSVĪRS No rīta tev būs nepieciešams ilgāks laiks, lai ieietu savā ierastajā ikdienas ritmā. Šodien var rasties iespējas papildināt savas zināšanas, iegūt vērtīgus kontaktus profesionālajām lietām.

ZIVIS Tevī var mosties aizbildnieciskas jūtas pret kādu gados vecāku radinieku. Iespējams, sniegsi viņam morālu atbalstu, dalīsies savā dzīves pieredzē. Šodien paveiktas, sagādās patiesu gandarījuma sajūtu.