Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Paliku sarkana kā vēzis, kad visi mani izsmēja, jo nezināju ne vārda angliski

Vēlies ātri sākt runāt angliski? Tev jau apnika neefektīvas metodes un vārdu kalšana? Svešvalodas nezināšana ir Tavs komplekss? Uzzini sievietes stāstu, kuru izsmēja paziņas tikšanās laikā un kura nolēma zibenīgi ātri apgūt angļu valodu.

Vidusskolas murgs atkal atgriezās

Tai bija jābūt jaukai pēcpusdienai, kuru pavadīju seno paziņu lokā. Viss būtu labi, ja ne tā drausmīgā kauna sajūta, jo nezināju angļu valodu. Šī diena paliks mūžīgi atmiņā.

Priecājos, ka satikšu skolas draugus, tomēr nezināju, ka arī Marta būs tur. Mans vidusskolas murgs atkal ir atgriezies. Viņa gadiem ilgi mani visādos veidos izsmēja, neilgi pirms izlaiduma balles atņēma man draugu! Protams, uz tikšanos ieradās smalkās drēbēs, it kā tikko būtu izgājusi no modes salona kopā ar skaistu itāli, ar kuru iepazinās atvaļinājumā. Skaidrojās, ka negribēja to uz pusi dienas atstāt vienu. Par nelaimi, viņš apsēdās man blakus.

Nevarēju pat pateikt savu vārdu!

Cerēju ka itālis man neko nejautās. Diemžēl man nepaveicās. Tieši tad, kad bija klusuma brīdis, viņš nolēma mani uzrunāt. Nezināju nevienu vārdu angliski, tāpēc tikai smaidīju. Visi skatījās uz mani un draudzene sāka tulkot: Viņš jautāja kā mani sauc. Galu galā viena teica: “Aija, vai tad tu nezini angļu valodu?”

Likās, ka pazudīšu no zemes virsmas un vienkārši nodegšu. Itālis pārsēdās otrā galda pusē, bet es visu tikšanās laiku klusi sēdēju, gandrīz ne ar vienu nerunāju.

Pēc tāda apkaunojuma vairs negribējās ne ar vienu runāt, dzirdēju tikai kā visi par mani sačukstas un mani aprunā.

Nolēmu: man pēc iespējas ātrāk ir jāapgūst angļu valoda. Jau ejot mājās, sāku internetā meklēt, kā to var izdarīt. Beidzot atradu kaut ko tādu, kas mani pārsteidza. Neticēju, ka izmantojot šo metodi, varu apgūt svešvalodu nepilna mēneša laikā!

Kā apguvu angļu valodu 4 nedēļās, guļot uz dīvāna?

Sapratu, ka man nav ko zaudēt, un nolēmu izmēģināt metodi, kuru atradu internetā. Šī metode pārspēja manas cerības.

  • Pati izvēlējos mācību vietu un laiku – visbiežāk sēdēju dīvānā, bet, kad bija labs laiks, gāju uz parku. Mācījos, esot ceļā uz darbu - izmantoju savu mobilo telefonu.
  • Apguvu tikai noderīgas un praktiskas frāzes – nekādas gramatikas, vārdu un likumu kalšanas, apguvu tikai visbiežāk lietotos izteicienus, kurus angliski runājošie izmanto ikdienā.
  • Vairs neuztraucos un sāku runāt – man vairs nav bail sarunas laikā, pat runājot ar angļiem un amerikāņiem.

Rezultāti bija jūtami pēc pirmās mācību nedēļas. Vislielāko motivāciju sniedza pašas nelielie valodas sasniegumi. Pēc mēneša tekoši runāju, nestostoties un bez valodas barjeras problēmām. Papildus tam, saņēmu paaugstinājumu darbā! Kļuvu par galveno konsultantu biznesa klientu jautājumos.

Kādu dienu kopā ar mūsu angļu biznesa partneriem devos ekskursijā. Satiku Martu – viņa pārdeva saldējumu mazā veikaliņā. Nekādu dārgu apģērbu un itāļu līgavaiņa. Kad mani ieraudzīja, no kauna uzreiz pazuda veikaliņā.

Nākamā tikšanās ar klasesbiedriem bija amerikāņu restorānā. Marta neatnāca. Kad veicu pasūtījumu angliski, visi jautāja, kā man tas izdevās - tik ātri un tekoši apgūt angļu valodu. Bet es? Tikai skaļi nosmējos un par sevi lepojos kā nekad agrāk.

Kādēļ nolēmu pastāstīt savu stāstu? Lieliski zinu, kas ir kauns, ja nezini valodu. Atklāju metodi, pateicoties kurai efektīvi un ērti var apgūt svešvalodu un gribu ar šo informāciju padalīties. Pārliecinies pats!

<b style="font-size:12pt;font-family:'Times New Roman', serif;">Iepazīsti metodi, pateicoties kurai apgūsi svešvalodu uz visiem laikiem</b>