Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Policisti kopā ar iedzīvotājiem Rīgā izglābj jauna vīrieša dzīvību

Valsts policijas darbinieki kopā ar atsaucīgiem pilsētas iedzīvotājiem pirmdien Rīgā izglābuši jauna vīrieša dzīvību, portāls «Apollo» uzzināja Valsts policijā.

Pirmdien pēc pulksten 22.00 dežūrdaļā tika saņemts zvans no kāda iedzīvotāja, kurš ziņoja par vīrieti, kurš grasoties nolēkt no Vanšu tilta.

Kamēr aculiecinieks zvanīja policijai, notiekošo bija pamanījusi arī kāda velobraucēja, kura līdz policistu ierašanās brīdim centās viņu atrunāt no lēkšanas. Sieviete izmisušo vīrieti visiem spēkiem pat turēja, lai viņš neizdarītu liktenīgo soli.

Par laimi, notikuma vietas tuvumā atradās Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirkņa ekipāža. Policisti nekavējoties reaģēja uz izsaukumu. Notikumam uzreiz pieslēdzās arī Rīgas pašvaldības policija video novērošanas centrs, kas šo atgadījumu fiksēja savās video novērošanas kamerās.

Vīrietis, pamanot tuvojošos likumsargus, centās pārkļūt pār tilta margu un lēkt.

Likumsargi nekavējoties piesteidzās vīrietim klāt un nogādāja viņu drošībā, pārceļot viņu pāri tilta margām, atpakaļ uz gājēju ceļa.

Notikuma vietā ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests mediķi, kas vīrieti nogādāja medicīnas iestādē. Notikuma brīdī 1985. gadā dzimušais vīrietis atradās alkohola reibumā. Iemesli šī vīrieša uzvedībai pagaidām nav zināmi.

Valsts policija izsaka pateicību drosmīgajai velobraucējai, kura nepalika vienaldzīga tik saspringtā situācijā un centās vīrieti atrunāt no pašnāvības līdz policistu ierašanās brīdim. Tāpat policija izsaka pateicību jaunietim, kurš uz notikuma vietu izsauca likumsargus.