Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Jestri aizvadīts jau 19. Bauskas Kantrī mūzikas festivāls

Bauskas 19. Kantrī mūzikas festivālā 7. un 8. jūlijā Bauskas pilskalna estrādē pulcējās ļoti daudz apmeklētāju no Latvijas un ārzemēm, lai klausītos pašmāju un ārvalstu kantrī mūziķu uzstāšanos, baudītu festivāla draudzīgo gaisotni un priecātos par pilskalna skaistajām ainavām, kas ieskāva festivāla apmeklētājus.

Šogad uz galvenās skatuves kāpa dziedātāji no Somijas, Lietuvas, Krievijas un Amerikas Savienotajām Valstīm (Danni Leigh no ASV, Laramie Band no Somijas, Klova & Belkin Band un Alvita no Lietuvas), kā arī pašmāju leģendārās grupas «Klaidonis», «Dakota» un «Sestā jūdze», grupa «Jauna diena», Linita Mediņa & Band, Mārtiņš Jātnieks, grupa «Tālbraucēji», Billy B and his Sonic Rockets, Aivars Birzmalis un Jānis Misiņš.

Festivāls neiztika bez tradicionālā līnijdeju šova, bet pēc grupām abās dienās balli līdz rīta gaismai iegrieza DJ Andee. Latvijas mākslinieki pēc uzstāšanās saņēma skatītāju visskaļākās ovācijas par ko organizatoriem liels prieks – savējie tiek īpaši mīļi atbalstīti.

Jau otro gadu festivāla organizatori uz festivāla mazās skatuves dod iespēju uzstāties jaunajiem mūziķiem. Šogad festivālā uzstājās bērnu grupa «Preskonis», Juris Gausiņš & Pakavrokam, Ingūna Zuika un grupa »Versija», Ārents - Ozols un draugi, Jānis Osis, grupa «Bekars», kā arī īpašas ovācijas saņēma Country festivāla mūziķu Jam Session performance.

Kā jau katru gadu festivāla apmeklētājus priecēja Amerikāņu auto parāde. Bija arī CLAAS jaunāko traktoru izstāde un radošs konkurss uz vietas, kurā varēja laimēt mazo CLASS spēļu traktoriņu. Atsaucība bija ļoti liela! Bez šī visa īpaši ekskluzīva bija iespēja par īpašu cenu izlidot ar gaisa balonu virs festivāla norises vietas.

Festivāla jaunums - pirms festivāla jebkuram bija iespēja piedalīties konkursā «Miss un Misters Kantrī Stils 2017» sadarbībā ar festivāla draugu, portālu Darugiem.lv. Šis konkurss apbalvoja visvairāk balsu saņēmušie kandidāti konkrētajā nominācijā, kas beigās tika īpaši sumināti uz festivāla lielās skatuves no festivāla lieldrauga, sadarbības partnera ZirguStallis.lv.