Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zināms precīzs Džesijas Veiras uzstāšanās laiks Siguldā

Ar eleganti dvēselisko Džesijas Veiras (Jessie Ware) uzstāšanos pirmdien, 31.jūlijā, sākas «Sunset Festival» šīs vasaras pirmie koncerti Siguldas pilsdrupu estrādē. Pasākuma organizatori atklājuši koncertu sākuma laikus.

Plānotā vakara gaita:

  • 18.30 Siguldas pilsdrupu estrāde gatava apmeklētāju uzņemšanai
  • 19.45 «Franco Franco»
  • 20.30 «Rīgas Modes»
  • 21.30 Džesija Veira
  • 23.00 pasākuma beigas

Jutekliski elegantās Džesijas Veiras vokālu plašāka publika iepazina 2012. gadā līdz ar debijas albumu «Devotion», kas sasniedza britu topa 5.vietu, un jo īpaši ar singlu Wildest Moments no šī diska. «BBC Music» par to rakstīja: «Devotion ir tik izsmalcināts, dvēselisks popmūzikas ieraksts, kādi diemžēl nāk klajā pārāk reti. [Dziesmu] kolekcija, kas neslēpj sirdi zem apvalka.» Pitcfork Media iekļāva albumu desmitgades labāko simtniekā, un nominācija prestižajai Mercury balvai bija tikai likumsakarīga.

Arī otrs albums «Tough Love» (2014) iekļuva britu topa pirmajā desmitniekā. «The Gurdian» kritiķe sniedza pozitīvu atzinumu, nosaucot par «juteklisku un intriģējošu» un aprakstot to kā «līdz augstākai raudzei attīrītu eleganci».

Wildest Moments, Say You Love Me (sarakstīta kopā ar Edu Šīranu), Running, Pieces, If You're Never Gonna Move, Tough Love, You & I (Forever), Champagne Kisses u.c. ir dziedātājas pazīstamākie hiti.

Tik tikko, 27.jūlijā, klajā nācis dziedātājas jaunākais singls Midnight, kas ir priekšvēstnesis rudenī gaidāmajam studijas albumam. Iespējams, ka māksliniece jau šovakar iepazīstinās arī ar kādu pirmatskaņojumu.

šeit!

Vēl šīvakara programmu bagātinās pašmāju inteliģentās popmūzikas grupas «Rīgas Modes» un «Franco Franco».

«Rīgas Modes» paši par sevi saka: «Kaut kur starp daudzstāvu blokmājām un pusaudžu problēmām deviņdesmitajos nāca vēlme izteikt sevi mūzikā. Pēc vairākiem gadiem viņi atrada cits citu, pieslēdza mikrofonus, pastiprinātājus un «Rīgas Modes» bija dzimušas.»

«Franco Franco» pārsteidz ar izcili juteklisku un spēcīgu dziedājumu, kā arī kinematogrāfisku skaņas lidojumu. Grupas enerģiskās dzīvās uzstāšanās padara «Franco Franco» par apvienību, kas jāredz ikvienam melomānam.