Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Otrdienas horoskops: 1. augusts

Dienas horoskops: otrdiena

AUNS Šodien var būt tas brīdis, kad viss krīt no rokām, pat ikdienišķas lietas kļūst pārāk grūtas, nesaprotamas. Mēģini koncentrēties uz svarīgāko un nekādā gadījumā neatstāj vietu nejaušībai.

VĒRSIS Patiesi piemērota diena radošu darbu veikšanai. Pateicoties nevainojamai stila izjūtai, labajai gaumei, vari gūt ievērojamus panākumus mākslas pasaulē, ar dizainu, arhitektūru saistītajā.

DVĪŅI Pratīsi saskatīt peļņas iespējas un nešauboties tās arīdzan izmantot. Varbūt pamanīsies iekļūt kādā asociācijā, arodbiedrībā, kura pavērs tev jaunas iespējas, veicinās turpmākos darbus.

VĒZIS Neapzināti izvairīsies no sabiedrības, ierausies savā čaulā un nevienam tajā nebūs ļauts pat ielūkoties. Noteikti šobrīd rīkojies tikai saskaņā ar iekšējām izjūtām un nelauz savu gribu apkārtējo dēļ.

LAUVA Profesionālajā jomā atturies no kategoriskuma. Daudz vairāk panāksi ar pielāgošanos, smaidu un diplomātiju. Veiksmīgāk sastrādāšanās būs ar gados jaunākajiem līdzgaitniekiem.

JAUNAVA Tev padosies darbs ar smalko tehniku. Nav svarīgi vai tas ir dators vai kāda diagnostikas iekārta, savu darbu paveiksi nevainojami. Attiecībās ar pretējo dzimumu var valdīt zināms saspringums.

SVARI Būsi aktīvs, zinātkārs. Labprāt iesaistīsies sabiedriskajās, pētnieciskajās aktivitātēs. Kāds Svaru zīmes pārstāvis nolems iegādāties biļetes eksotiskam ceļojumam, kurā dosies kopā ar ģimeni.

SKORPIONS Šodien domas paturi pie sevis, jo apkārtējie nekādi nevarēs saprast, ko īsti vēlies viņiem pavēstīt. Esi noteiktāks savos darbos, ja reiz viena lieta ir iesākta, pabeidz to, un tikai tad ķeries no pie nākamās.

STRĒLNIEKS Nevēlēsies rīkoties pēc iepriekš nosprausta plāna, tavā dabā būs spontāni gājieni. Taču tie var novest pie nepatikšanām, finansiāliem zaudējumiem. Labāk vien ievēro pastāvošo kārtību!

MEŽĀZIS Stūrgalvīgi turēsies pie sava, lai arī kā līdzgaitnieki censtos tevi no tā atrunāt. Nav piemērots brīdis pārrunām, ar mantojumiem, tieslietām saistītajam. Var rasties problēmas attiecībās ar atvasītēm.

ŪDENSVĪRS Labāk neizsakies par lietām, kuras nepārzini līdz galam. Koncentrē vien savu uzmanību tiešajiem darba pienākumiem, par pārējo neliecies traucēts. Dienas izskaņa vari doties atpūsties kopā ar kolēģiem.

ZIVIS Kāds Zivs zīmes pārstāvis var nolemt pielikt treknu punktu sevi izsmēlušām attiecībām. Ja reiz esi nolēmis sākt jaunu dzīvi, tad neļauj sevi iežēlināt, dodies tik tālāk, neatskatoties!