Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Trešdienas horoskops: 2. augusts

Dienas horoskops: trešdiena

AUNS Esi piesardzīgāks ar personīgajām mantām, jo īpaši maku un dokumentiem. Šobrīd vēlams atturēties no finansiālu jautājumu risināšanas. Labāk velti laiku sabiedriskām aktivitātēm.

VĒRSIS Aktualizēsies sirds lietas, nespēsi tā līdz galam pretoties kārdinājumam, līdz ar ko kāds Vērsis var uzsākt mīlas dēku. Darba jautājumos tu viegli radīsi vajadzīgos risinājumus, atbalstu savām idejām.

DVĪŅI Labprāt domāsi par jebko citu, tikai ne par darbu. Taču neko darīt, nāksies vien piespiest sevi paveikt nepieciešamo un tad ar drošu sirdi varēsi ļauties kādam nedaudz trakulīgam piedzīvojumam.

VĒZIS Ja esi pārliecināts par savām spējām, droši vari stāties šefa priekšā un lūgt algas pielikumu, paaugstinājumu amatā. Ja viņš tavas ieceres neatbalsta, padomā vai nav pienācis brīdis uzsākt savu biznesu.

LAUVA Šodien labāk negadīties priekšniecībai pa rokai, pretējā gadījumā vari kļūst par zibens novedēju. Piemērota diena jaunas sadarbības veidošanai, apjomīgu darbu veikšanai.

JAUNAVA Nenorobežojies no ārpasaules, citādi tavai dzīvei var sākt zust jēga, piepildījuma. Zvaigznes silti iesaka neliegt sev saskarsmes prieku, vairāk laika pavadīt starp dzīvespriecīgiem cilvēkiem.

SVARI Ja no sirds papūlēsies, tiksi iecelts goda krēslā un saņemsi arīdzan labu atlīdzību par paveikto darbu. Lai izvairītos no nejaušām kļūmēm, esi uzmanīgāks, strādājot ar dokumentiem, skaitļiem.

SKORPIONS Piemērota diena naudas jautājumu risināšanai. Veiksies tirdzniecībā un masu medijos strādājošajiem Skorpioniem. Attiecībās ar pretējo dzimumu vairākkārtīgi var veidoties divdomīgas situācijas.

STRĒLNIEKS Darbs ies no rokas, priekšniecība pienācīgi novērtēs tavas pūles. Labs laiks būs tiem Strēlniekiem, kuru darbība saistīta ar sociālo sfēru, pedagoģiju un psiholoģiju. Lieliski sapratīsies ar savām atvasītēm.

MEŽĀZIS Neskatoties uz to, ka visticamāk nebūsi omā, centies nopietnāk pievērsties darbam. Ja izdosies pārvarēt vājuma brīdi, rezultātā paveiksi lielas lietas. Vari doties tuvākā vai tālākā komandējumā.

ŪDENSVĪRS Noteikti liec lietā sev piemītošo izdomu un droši sāc īstenot radošos projektus, ar reklāmu saistīto. Atrodi kaut neilgu brītiņu mājas darbiem, palutini ģimenes locekļus ar ko gardu.

ZIVIS Tev var izveidoties ļoti draudzīgas attiecības, ar kādu gados vecāku personu. Nav izslēgts, ka nolemsiet kopīgi pievērsties garīgās jomas izpētei. Kāda Zivs dosies ilgi gaidītā ceļojumā.