Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Maira Brieža pulkstenis izsolē pārdots par 1500 eiro

Latvijas spēcīgākais bokseris Mairis Briedis sadarbībā ar tehnoloģiju zīmolu «Garmin» labdarības izsolei bija nodevis savu GPS multisporta pulksteni «Fenix 3». Izsolē par 1500 eiro pulksteni no sportista rokām ar autogrāfu savā īpašumā saņēma boksera fani Ieva un Elviss Feiferi. Visa summa jau nonākusi Latvijas Bērnu bāreņu fonda rīcībā vasaras sporta nometnes organizēšanai.

«Piedalīties izsolē mani pamudināja apziņa, ka no šīs rīcības prieku radīšu uzreiz vairākiem cilvēkiem: gan savam vīram, kuram tas bija iespaidīgs pārsteigums, gan arī bērniem, kuriem palīdzēšu piepildīt ikdienu ar prieku atpūtas un sporta nometnē,» savu iedvesmu piedalīties izsolē skaidro tās uzvarētāja Ieva Feifere. Ieva un viņas vīrs Elviss, kas pateicību kopā ar pulksteni un autogrāfu par ziedoto naudas summu saņēma no boksera rokām 29. jūlijā, ikdienā kopā cieši seko boksera Maira Brieža profesionālajām gaitām.

Jau pērnā gada vasarā sportists labdarības izsolei bija nodevis savus boksa cimdus, kuri palīdzēja gūt uzvaru izšķirošā cīņā pār Nigērijas pārstāvi Olanrevaju Durodolu. Toreiz cimdi nosolīti arī par līdzvērtīgu 1500 eiro summu, kas tāpat nonāca bērnu labdarības projektam.

«Darbi dažreiz izsaka vairāk nekā vārdi. Esmu gandarīts, ka iepriecinot manus līdzjutējus vienlaikus varu kopīgi ar viņiem atbalstīt arī bērnus un jauniešus to sportisko aktivitāšu nodrošināšanā, padarot mūs visus spēcīgākus,» atzīst Latvijas diženākais bokseris Mairis Briedis.