Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kalnciema kvartāla «ielu ēdiena» festivāla atklāšanas svinības

2. augustā no plkst.18.00 līdz 23.00 Kalnciema kvartāla pagalmā norisinājās «Street Food» festivāla atklāšana, kura laikā savu skatījumu par ielu ēdienu kultūru sniedza tādi restorāni kā «Ferma», «Valtera restorāns», «Muusu Terase», «Rocket Bean Roastery», kā arī ēdienu kultūras entuziasti «Mesty Gourmet», «Fans of Oyster», «Rullējums» un «Bolderājas kebabs».

Turpmāk katru trešdienu, kamēr vien vasara mūs lutinās, Kalnciema kvartāla «Street Food» festivāla pasākumos būs iespēja sastapt ēdināšanas jomas interesantākos profesionāļus un entuziastus, nobaudīt lieliskas, speciāli šim pasākumam gatavotas maltītes, atpūsties brīvā dabā mūzikas pavadībā draugu lokā vai ar ģimeni, jo pasākumā paredzētas aktivitātes arī bērniem.

«Street Food» ir raksturīgas divas pazīmes - ēdiens tiek gatavots «uz ielas» visu acu priekšā ēdienu busiņos, teltīs, uz grila vai citām iekārtām. Otrā - ēdiens tiek pasniegts jau pilnībā gatavs, ēdams uzreiz un turpat. Vēl svarīgi, ka ielu ēdieni parasti ir lētāki, nekā restorānu piedāvātais, bet bieži vien izceļas ar oriģinālām pagatavošanas tehnikām, dažādām inovācijām un prasmi īsā laika posmā kvalitatīvi apkalpot lielu cilvēku skaitu.

Pasākums ir bez ieejas maksas un tajā drīkst ierasties kopā ar suni.