Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aptauja: 60% sieviešu Latvijā neapmierina vīrieši seksā

Latvijas vīriešiem seksā diez ko neizdodas apmierināt Latvijas sievietes, noskaidrots iepazīšanās portāla «Flirts.lv» veiktajā sieviešu aptaujā. Pēc seksuālās dzīves ekspertes Ritas Lasmanes atzinuma - sieviešu nepamierinātība ar seksu ir reāla problēma. 

Iepazīstoties ar aptaujas rezultātiem, Lasmane secina, ka sieviešu neapmierinātība ar vīriešiem seksā patiesībā liecina par daiļā dzimuma nespēju noformulēt, ko viņas sagaida no vīrieša tuvības laikā. Pēc ekspertes domām, sieviete bieži vien gaidot no vīrieša, ka viņš viņai «uz zelta paplātes pasniegs visas pasaules baudas».

Aptaujā uz jautājumu «Kā jūs novērtētu Latvijas vīriešus seksā?» tikai 37% sieviešu no iepazīšanās portāla atbildēja «Lieliski», 34% atzina, ka mūsu valsts vīrieši ir bez izdomas, 17% uzskata, ka viņi ir pārāk samaitāti, savukārt 12% - ka pārāk konservatīvi.

«Mīļās sievietes, vispirms noformulējiet pašas sev, ko gribat un gaidāt no vīriešiem, tad izvēlieties tos, kas atbilst jūsu prasībām,» iesaka Rita Lasmane. «Un, ja viņš ir jūsu uzmanības, proti, mīlestības vērts, tad viņu var arī izglītot jūsu seksuālajās vajadzībās. Dariet to maigi un neviens vīrietis par to neapvainosies. Viss ir jūsu rokās.»

Veiktā aptauja arī atklāja, ka vairākumam sieviešu (52%) seksā patīk maigi un saudzīgi vīrieši, katrai trešajai respondentei svarīga ir īpaši ilga priekšspēle, savukārt 42% pieteiktu vien ar 10 minūtēm.

Aptauja veidota, lai mudinātu sievietes aizdomāties par savu seksa baudas kvalitāti, bet vīriešiem kaut nedaudz pačukstēt priekšā, ko vēlas sievietes. Aptauja ir veikta šā gada augusta sākumā. Tajā piedalījās vairāk kā 200 Latvijas sieviešu, kas ir reģistrējušās vismaz vienā iepazīšanās portālā.