Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Studē pie praktiķiem – Ilzes Jurkānes, Ivara Godmaņa un Jāņa Dombura

Biznesa augstskolā Turība, maģistra programmā Uzņēmējdarbības vadībā ir iespēja studēt pie pasniedzējiem, kuri ir jomas profesionāļi ar plašu praktisko pieredzi, kas papildus teorijai sniedz ieskatu konkrētās nozares pasaulē. Tas nozīmē, ka ikviens students var iegūt savai profesionālajai jomai atbilstošu, uz biznesu orientētu izglītību un attīstīt sevi kā radošu līderi.

Mūsdienās liels veiksmes faktors ir kontakti, kontaktu apmaiņa un vide kurā TU uzturies. Maģistra studijas – tā ir socializēšanās vieta, kurā TU kopā ar līdzīgi domājošajiem, ar atzītiem profesoriem un praktiķiem, kas ir savas jomas vadošie profesionāļi, attīsti savas prasmes un idejas. Individuāla pieeja katram. Tas ir nākamais līmenis, no akadēmiskā stila ietvara uz sadarbību un ideju realizēšanu.

Iepazīsties ar praktiķiem, kas kursa garumā Tev stāstīs par savu vērtīgo pieredzi, dalīsies ar padomiem, kā arī piedāvās prakses un tālākas sadarbības iespējas;

FOTO: Foto: Publicitātes foto

Turpini savu profesionālo izaugsmi – nāc studēt Biznesa augstskolās Turība maģistra programmā uzņēmējdarbības vadībā un kopā ar pieredzes bagātajiem, atzītajiem un līdzīgi domājošajiem - radi SAVU veiksmes stāstu!

šeit

Rreflektanti, kas iesniedz rekomendāciju studijām no uzņēmuma, kas ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK), Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK), Latvijas Tūrisma Aģentu un Operatoru Asociācijas vai Viesnīcu un restorānu asociācijas biedrs saņem 15% atlaidi 1. studiju gadam.

STUDIJAS