Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Anna Panna prezentē jaunu grāmatu šokolādes mīļotājiem

Kulinārijas šova «Gatavo 3» vadītāja, žurnāla «Pie Galda!» recepšu autore un daudziem zināma kā gardāko eklēru un kūku meistare, Anna Panna izdevusi otro saldumu grāmatu -  «Šokolāde». Svinīgā grāmatas prezentācija norisinājās 8. augustā konceptveikalā «Bold».

Annas Pannas otrās grāmatas izdošana ir likumsakarīga: «Pirms trīs gadiem izdotā grāmata par kūkām bija mans pirmais lielais pieturas punkts un reizē arī atskaites punkts manam darbam. Taču pa šo laiku pieredze un zināšanas ir tikai paplašinājušās un esmu priecīga, ka tajās varu dalīties ar citiem,’’ stāsta Anna.

Grāmatas tēma – šokolāde – caurvij katru no 60 receptēm. «Šokolāde ir viena no populārākajām sastāvdaļām dažādu saldumu gatavošanā. Es vēlos parādīt un iemācīt, cik daudz un interesantos veidos var pagatavot šokolādes saldumus – kūkas, desertus, saldas uzkodas un pat dzērienus,’’ skaidro Anna.

Grāmata būs lielisks palīgs gan tiem, kas gatavojas spert pirmos soļus kulinārijas pasaulē, kā arī pieredzējušiem saldumu gatavotājiem. Grāmatā apkopotas 60 receptes sešās nodaļās: stāts par šokolādi, konfektes, ātrie un vieglie saldumi, deserti, vieglās kūkas un grūtās jeb ilgās kūkas.

Grāmatas tapšanā piedalījusies fotogrāfe Elīna Upmale, stiliste Baiba Prindule – Rence un dizainere Mētra Putāne.