Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Atvērto durvju diena VEF kultūras pilī

VEF kultūras pilī trešdien notika Atvērto durvju diena, kurā mediju pārstāvji tika iepazīstināti ar paveiktajiem un vēl veicamajiem būvdarbiem, kā arī papildus plānotiem ieguldījumiem.

Atvērto durvju dienu apmeklēja Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Andris Ameriks (GKR), Rīgas pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR), Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane, Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas deputāti, būvniecības kompānijas «Velve» valdes priekšsēdētājs Ainārs Leitēns, kultūras pils vadītāja Liene Kubiļus, kā arī vairāku māksliniecisko kolektīvu, studiju un interešu klubu vadītāji.

Jau vēstīts, ka pašreiz turpinās VEF Kultūras pils renovācijas darbi, kurus plānots pabeigt šī gada oktobrī, lai 17. novembrī to varētu atklāt.

VEF kultūras pils renovācijas kopējais finansējums plānots 11,83 miljoni eiro ar pievienotās vērtības nodokli. No tā Rīgas domes finansējums ir 5,57 miljoni eiro. 2 miljonus eiro Īpašumu departaments ieguva Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas administrētajā atklātajā konkursā «Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana valsts nozīmes aizsargājamos arhitektūras pieminekļos», bet atlikušos 4,25 miljonus eiro piesaistīti no Eiropas Reģionālās attīstības fonda.

Pārbūves darbus veic SIA «Velve», ar ko Īpašumu departaments pērnā gada 10. februārī parakstīja līgumu par VEF Kultūras pils pārbūves un renovācijas darbu veikšanu.