Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedienas ar «ss.lv»: Vai iemaksātā depozīta nauda ir spēkā?

Lai ievietotu sludinājumu virtuālajā sludinājumu dēlī «ss.lv» ir vairākas iespējas. Ja reklamēties vēlaties vienu reizi, maksājiet par vienu ierakstu. Ja vairākas, tad var iemaksāt tā saukto priekšapmaksas naudu par vairākiem sludinājumiem, vēsta TV3 raidījums «Bez Tabu».

Par šo naudu arī ir neskaidrības. Pirms pāris dienām vietne «ss.lv» ir pārstājusi strādāt. Klientiem nākas izmantot mājaslapu «ss.com».

Vai iemaksātā depozīta nauda ir spēkā? Ar šo jautājumu TV3 raidījums «Bez Tabu» vērsās Valsts ieņēmumu dienestā (VID).

Dienests raidījumam rakstiski sniedzis vispārēju atbildi ar piebildi, ka par šo jautājumu lēmuši ar medijiem nerunāt. Vēlāk saņemts rakstveida skaidrojums: «Cilvēkiem, kuri jau iepriekš ir iemaksājuši depozīta naudu par sludinājumu ievietošanu nav pamata uztraukties par to, ka nauda varētu «pazust». Ja uzņēmums, kuram apturēta saimnieciskā darbība vērsīsies pie VID ar lūgumu atļaut pabeigt darījumu, tad nodokļu administrācija dos atļauju iesāktos darījumus pabeigt.»

«Bez Tabu» izdevies sazināties ar vienu no «ss.lv» līdzīpašniekiem. No komentāru sniegšanas viņš atteicies, taču paskaidrojis, ka cilvēkiem, kuri iemaksājuši depozītu, neesot jāuztraucas.

Kamēr funkcionē «ss.com», sludinājumus var likt un šo naudu izmantot. Uz jautājumu, kas notiks, ja VID atradīs veidu kā bloķēt arī «ss.com», viņš atbildēja, ka tad visticamāk no kāda cita viņam piederoša uzņēmuma nauda klientiem tikšot atmaksāta.