Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Sergejs Jēgers joprojām šiko ar zilām brillēm

Izcilais latviešu kontrtenors Sergejs Jēgers jau otro vasaru pēc kārtas iecienījis savas košās brilles, kas īpaši izceļas uz citu fona.

Jēgers, piedaloties dziedātājas Ineses Galantes festivāla «Summertime - ielūdz Inese Galante» preses konferencē, bija papildinājis savu stilu ar gaiši zilām brillēm, kas pieskaņotas pie dziedātāja apģērba.

Koncerta laikā 9. augustā Jēgers gan bija ieturējis smalku stilu un košās brilles atstājis aizskatuvē.

Šogad starptautiskā mūzikas festivālā kopā ar Inesi Galanti uz skatuves kāps basbaritons Egīls Siliņš, pasaulē slavenais pianists Reinis Zariņš, pianistu dinastijas pārstāvis Andrejs Osokins un pats Sergejs Jēgers.

Visā festivāla laikā no 9. līdz 13. augustam skatītāji varēs iepazīties ar jauniem izciliem mūziķiem un piedzīvot daudz citu pārsteigumu. Šovasar uz skatuves izskanēs ne tikai klasiskā mūzika, bet arī džezs, itāļu un klezmeru mūzika, kā arī etniskie motīvi līdz ar ņūdžezu. Tradicionāli visos koncertos piedalīsies konkursa Ineses Galantes talanti laureāti, kuri publikai kļūs par īstu atklājumu. Jaunajiem māksliniekiem dalība šāda apmēra festivālā ir unikāla iespēja uzstāties uz lielās skatuves un pieteikt sevi plašākai auditorijai.