Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Otrdienas horoskops: 15. augusts

Dienas horoskops: otrdiena

AUNS Uzskatīsi, ka vislabāko rezultātu vari sasniegt tikai ar individuāla darba palīdzību, taču zvaigznes labāk iesaka darboties komandā. Šodien jābūt piesardzīgākam ar juridiskajām lietām, punktuālākam atskaitēs.

VĒRSIS Būsi mierīgs, pārliecināts par sevi, panākumiem. Komunikācijā ar kolēģiem uzklausi atšķirīgos viedokļus un tik spītīgi nepastāvi pie sava. Ieteicams piekopt veselīgāku dzīvesveidu.

DVĪŅI Skaidri zināsi, ko vēlies panākt, un tas virzīs tevi augšup pa karjeras kāpnēm. Saskarsmē ar kolēģiem ātri radīsi kopīgu valodu, ja vien nekļūsi pārlieku noslēpumains, noslēgts savās iecerēs.

VĒZIS Daudzas lietas, kuras citkārt dzina tevi vai izmisumā, šobrīd liksies elementāri paveicamas. Ja gadīsies kāda ķibele, tu ar to tiksi galā labāk par jebkuru citu. Uzlabosies attiecības ar priekšniecību.

LAUVA Var parādīties lieliska iespēja veiksmīgi nomainīt pašreizējo darba vietu. Dienas otrajā pusē vari droši ļauties fantāzijas lidojumam, nodarboties ar radošām lietām, doties uz izstādēm, prezentācijām.

JAUNAVA Neuzskati apkārtējos par ļaundariem, spēja uzticēties šodien var izrādīties ļoti svarīga. Dienas pirmajā pusē vēlams atturēties no finansiāliem darījumiem, pēcpusdienā esi piesardzīgāks pie stūres.

SVARI Dienu varēs dēvēt par sadzīvisko jautājumu risināšanas brīdi. Lai arī tev būs stabilas attiecības, gribēsi justies brīvāks, iet, kur vēlies, pārnākt, kad vien ienāk prātā, taču tev tomēr ir jārēķinās ar otru pusīti.

SKORPIONS Nekritizē līdzcilvēkus, tas var būtiski pasliktināt savstarpējās attiecības. Sirds lietās ļauj mīļotajam izvērsties, necenties ikkatru kopdzīves aspektu kontrolēt no savas puses.

STRĒLNIEKS Ja vēlies ko mainīt profesionālajā jomā, dari to, nedomājot, jo tieši šaubas, kavēšanās būs galvenais šķērslis panākumos. Vakarā pulcēsi ap sevi domubiedrus, dalīsies savā pieredzē, uzskatos.

MEŽĀZIS Painteresējies par to, kas notiek pasaulē kopumā. Jauniegūtā informācija palīdzēs ne tikai veiksmīgāk paveikt iesāktos darbus, bet arī plānot nākotnes ieceres. Vakarpuse paies romantiskās noskaņās.

ŪDENSVĪRS Radošajā ziņa tev var iestāties uzplaukuma periods, pats pat īsti nespēsi noticēt saviem spēkiem, varēšanai. Zīmīga diena Ūdensvīriem, kuri saistīti ar pedagoģiju un psiholoģiju.

ZIVIS Šodien esi piesardzīgs darba lauciņā, nepārsniedz savu profesionālo pilnvaru robežas. Slēdzot darījumus, parūpējies, ka ir gana stingri atrunāta tev pienākošā samaksa un tās saņemšanas kārtība!