Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Trešdienas horoskops: 16. augusts

Dienas horoskops: trešdiena

AUNS Sastrīdēties un aizcirst aiz sevis durvis ir daudz vieglāk, nekā vēlāk pa tām pašām durvīm ienākt atpakaļ. Jo mazāk starpniecības posmu būs tavā darbā, jo pārliecinātāks varēsi justies par gala rezultātu.

VĒRSIS Tev viennozīmīgi patiks atrasties uzmanības centrā. Esi pēc iespējas vienkāršāks, nesamākslotāks, tad arī apkārtējie pret tevi būs atsaucīgi. Nav izslēgti gadījuma mīlas sakari.

DVĪŅI Darbā viss ātri vien nokārtojies, līdz ar ko, varēsi vairāk laika veltīt privātajai dzīvei. Mīļotais cilvēks būs priecīgs, ja būsi īpaši padomājis par šī vakara atpūtu, parūpējies par atbilstošu noskaņu.

VĒZIS Notiekošais ātri mainīsies, vienu brīdi būsi uz viļņa, bet jau otrā nesapratīsi, pa kuru laiku viss pagaisis. Tu tieksies pēc profesionālās brīvības, kuras ietvaros varētu rīkoties pēc saviem ieskatiem.

LAUVA Ja ko dari, tad centies to īstenot bez piespiešanās, kurnēšanas. Tikai tas, kam pievērsīsies no sirds, patiesi izdosies, viss pārējais tikai aizies šķērsām. Vakarā tevi var apciemot negaidīti viesi.

JAUNAVA Uz tevi apkārtējie droši varēs paļauties, tu viennozīmīgi turēsi doto vārdu. Sirds lietās būsi pārlieku lietišķs, tev pietrūks maiguma un iejūtības. Varbūt pamēģini noorganizēt romantiskas vakariņas.

SVARI Vēlams rūpīgāk apzināties tavā rīcībā esošos resursus, nedod solījumus, kurus nespēj izpildīt. Atrodi naudai praktiskāku pielietojumu, nepērc visu, kas atrodas krāšņajos veikalu plauktos.

SKORPIONS Centies atvairīt it visas domas, kuras liek tev justies nelaimīgam. Prasme saskatīt savā dzīvē ne tikai negatīvo, bet arī pozitīvās iezīmes būs ļoti nozīmīga. Mīli savu otro pusīti, bērnus un sevi pašu!

STRĒLNIEKS Turies pie pārbaudītām vērtībām. Diena nav labvēlīga jaunatklājumiem, eksperimentiem. Neļauj, lai mirkļa iegribas izposta tavus līdzšinējā darba augļus, atturies no vieglas peļņas vilinājuma.

MEŽĀZIS Vēlēsies norobežoties no apkārtējiem, nozust no viņu redzesloka. Zināmā mērā tava atturība palīdzēs izkļūt no apgrūtinošām situācijām. Nekārto darīšanas ar valsts iestādēm!

ŪDENSVĪRS Lielāko dienas daļu pavadīsi pārdomās par dzīvi. Mākslinieki un literāti radīs vērtīgus gara darbus. Savukārt studējošajiem zīmes pārstāvjiem būs garantēta veiksme eksāmenos.

ZIVIS Tavai fantāzijai nebūs robežu, tāpat kā veidi, kā to pielietot dzīvē. Izmantosi visas iespējas, nepadosies ne kādu šķēršļu priekšā. Negaidīts notikums var atklāt personas, kuras patiesi ir tavas uzticības vērtas.