Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ceturtdienas horoskops: 17. augusts

Dienas horoskops: ceturtdiena

AUNS Ieteicams pārskatīt savus ēšanas paradumus, ja tie ne tuvu nav no veselīgākajiem. Darba jomā kā vienmēr, iesi visur, ar paceltu galvu un pārliecība bruģēs ceļu taviem panākumiem.

VĒRSIS Pastāv laba iespēja papildus nopelnīt. Kāds Vērsis nolems investēt jaunā un šķietami daudzsološā projektā. Paļaujies uz savu nosvērto domāšanu, jo tā spēs pasargāt no neveiksmēm.

DVĪŅI Patīkamie notikumu pavērsieni ļaus ar gaišāku skatu raudzīties nākotnē. Būsi atvērts visa veida pārmaiņām, novitātēm. Attiecībās ar kolēģiem, pieklusini ambīcijas, uzturi ar tiem draudzīgas attiecības!

VĒZIS Ja esi ko iesācis, tad noteikti, to arī noved līdz galam! Attiecību nianses centies skaidrot mierīgu, sarunu ceļā, jo strīdi nenovēršami novedīs pie aizcirstām durvīm un klusēšanas vairāku dienu garumā.

LAUVA Nespēsi ilgstoši uzturēties vietās, kurās tev nešķiet interesanti. Kā kompāniju izvēlēsies radošus, dzīvespriecīgus cilvēkus. Tev savs laiks būs dārgs, tāpēc to izmantosi konkrētiem mērķiem, savai labsajūtai.

JAUNAVA Darba vieta var piedāvāt lielisku iespēju zināšanu papildināšanai, un tev, nedomājot, ir tai jāpiekrīt! Vairāk uzticies savām sajūtām, viedoklim, draugu domām piešķirot tikai informatīvu nozīmi.

SVARI Šodien kā darbā, tā arī privātajā dzīvē daudz ko izšķirs spēja komunicēt ar diametrāli pretēji domājošajiem, adaptēšanās dotības un diplomāta talants. Nav ieteicamas diētas, kuras paredz ko vienveidīgu.

SKORPIONS Zvaigznes iesaka pēc iespējas vairāk ieklausīties savās sajūtās, rīkoties tā, kā liek sirds nevis tā, kā šķistu racionālāk. Atceries, ja kaut kas tiek zaudēts, pastāv iespēja to atgūt citādā veidā, formā.

STRĒLNIEKS Steigā var nepamanīt ko tādu, kas tavā dzīvē, tuvākajā nākotnē nospēlēs izšķirošo un tālejošu lomu. Paglābties no nepatikšanām palīdzēs kāds tuvs draugs vai radinieku padomi, atbalsts.

MEŽĀZIS Noteikti nepagarini savas darba stundas, šobrīd tava klātbūtne var būt vairāk nepieciešama ģimenei. Stingrāk uzraugi atvasītes, pretējā gadījums tu drīz viņas nespēsi izkontrolēt.

ŪDENSVĪRS Centies uzklausīt līdzcilvēku padomus, jo tu pavisam noteikti no tā būsi ieguvējs. Priekšniekiem jāpārvērtē attieksme pret padotajiem, neprasi no viņiem neiespējamo.

ZIVIS Vēl īsti nav skaidrs, kā izvērtīsies tavas sākotnēji lietišķās, formālās attiecības ar jauno sadarbības partneri. Neatstāj visu tikai likteņa ziņā, arī tev pašam ir teikšana, iespējas grozīt notikumus vēlamajā gultnē.