Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Piektdienas horoskops: 18. augusts

Dienas horoskops: piektdiena

AUNS Tev nebūt nebūs viegli pieņemt citu cilvēku uzskatus, nevēlēsies piekāpties pat vispārliecinošāko argumentu priekšā. Neskatoties ne uz ko, zvaigznes iesaka - ja esi kļūdījies, saņem dūšu un atzīsti to!

VĒRSIS Īslaicīga, pat sākotnēji nenopietna aizraušanās palēnām var pāraugt nopietnās jūtās. Pašam var būt grūti noticēt, ka tas notiek ar tevi, taču kāds Vērsis tieši tagad var sastapt savu liktenīgo cilvēku.

DVĪŅI Tavs viedoklis sabiedrībā var tikt augstu vērtēts, tāpēc neizdari paviršus spriedumus, kas var sabojāt tavu reputāciju. Vakarā vari aicināt pie sevis draugus, kopīgi atcerēties vecos, labos laikus.

VĒZIS Ja vien būsi atradis jomu, kurā varēsi izpaust savas spējas un profesionāli augt, par panākumu trūkumu nesūdzēsies. Esi nedaudz pārliecināts par savu viedokli, neatsakies no saviem uzskatiem!

LAUVA Ja pēc darba pārnāksi mājās, sēdot dīvānā un atlikušo vakaru nemitīgi ēdot ko gardu, ātri vien aprises izplūdīs un spoguļattēls rādīs nepazīstamu tēlu. Atrodi sev tīkamu sporta veidu!

JAUNAVA Lai gūtu pēc iespējas daudzpusīgāku priekšstatu par interesējošo lietu, izmanto atšķirīgus informācijas avotus. Var pieaugt interese par radošām, ar izklaides biznesu saistītām lietām.

SVARI Ieguvēji būs tie Svari, kuriem būs plašs paziņu loks, kuri savukārt spēs palīdzēs ar noderīgiem kontaktiem, informāciju. Ja profesionālajā jomā smaidīs veiksme, tad privātajā dzīvē var rasties nelieli sarežģījumi.

SKORPIONS Skorpioniem priekšniekiem derētu apzināties, ja ir vēlme no saviem darbiniekiem sagaidīt labus rezultātus, jābūt gatavam ieguldīt viņu zināšanās. Dienas izskaņā atrodi laiku ģimenes vajadzībām.

STRĒLNIEKS Neslinko, dodies vien uz darbu, citādi pēc tam nāksies sūkstīties, ka līdz algas dienai vēl dažas dienas, bet maciņš jau tukšs. Ja esošajās attiecībās nejūties labi, pārtrauc tās!

MEŽĀZIS Zīmīga diena finanšu sektora pārstāvjiem, jo šodien labi izdosies apzināties, izprast naudas spēju pelnīt. Diena piemērota arīdzan jaunu lietišķo kontaktu dibināšanai, it sevišķi ar ārzemju partneriem.

ŪDENSVĪRS Pratīsi panākt labu sapratni ar ikvienu, ar ko vien izveidosies kontakts. Iespējams, iemantosi patiesi ietekmīgu personu atbalstu. Kādam Ūdensvīram palaimēsies satikt ļoti romantisku būtni.

ZIVIS Var veidoties neparastas apstākļu sakritības, taču tu spēsi ikvienu situāciju veiksmīgi izmantot savā labā. Vēl auglīgāku sadarbību ar kolēģiem var kavēt tavi aizspriedumi, kā arī nedrošības sajūta.