Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Autovadītājus brīdina par iespējamu palēninātu satiksmi virzienā uz piekrasti

Šodien pēcpusdienā iespējama palēnināta satiksme Pierīgā, virzienā uz piekrasti, īpaši uz Jūrmalu, Baltezeru un Saulkrastiem, prognozēja AS «Latvijas valsts ceļi» (LVC).

Tāpat uz vairākiem ceļiem turpinās ceļu būvdarbi.

LVC arī atgādināja, ka Latgalē gar autoceļiem pārvietojas svētceļnieku grupas, kas dodas uz svētkiem Aglonā, un tāpēc autovadītājus aicināja būt īpaši vērīgiem.

Uz būvdarbu laiku ir slēgti reģionālo autoceļu posmi no Rēzeknes pilsētas robežas līdz apvedceļam A12 Gulbenes virzienā (P36), no Tīnūžiem līdz Ogrei (P5), pirms Gulbenes, tuvojoties no Madonas puses (P37).

Ap Rēzekni vairākos posmos notiek ceļu būvdarbi. No Varakļāniem līdz Viļāniem (A12) ir 14 ar luksoforiem regulēti posmi, no Rēzeknes uz Ludzas pusi (A12) - astoņi luksoforu posmi, ceļā no Rēzeknes Gulbenes virzienā (P36) jāizbrauc cauri diviem būvdarbu posmiem.

Uz Valmieras šosejas (A3) posma no Braslas tilta līdz Straupei ir trīs luksoforu posmi, ko var izbraukt pusstundā. Uz Rīgas apvedceļa (A4) no Avotiem līdz pārvadam pār dzelzceļu pie Daugavpils šosejas (A6) ir viens luksoforu posms un ātruma ierobežojumi 50 un 70 kilometri stundā.

Mainīta satiksmes organizācija rotācijas aplī pie Rīgas HES, satiksmi organizē regulētāji. Līdz sestdienai ieskaitot, pa vakariem notiks apļa asfaltēšanas darbi.

Uz Daugavpils šosejas (A6) no Aiviekstes tilta līdz Jēkabpilij trīs posmos satiksmi organizē satiksmes regulētāji, posmu var izbraukt pusstundā. Uz Liepājas šosejas (A9) no Saldus līdz Bukupei ir seši luksoforu posmi, posmu var izbraukt pusstundā. Uz Ventspils šosejas (A10) uz Lielupes tilta ir viens luksoforu posms, posmu var izbraukt pusstundā.

Ceļā Jēkabpils-Rēzekne-Ludza (A12) no Stirnienes līdz Viļāniem ir 14 luksoforu posmi, posma izbraukšanai vajadzīga vairāk nekā stunda, no dzelzceļa pārbrauktuves līdz Ludzai ir astoņi luksoforu posmi, posma izbraukšanai vajadzīga nepilna stunda.

Uz ceļa Krievijas robeža (Grebņeva)-Rēzekne-Daugavpils-Lietuvas robeža (Medumi) (A13) no Daugavpils līdz Medumiem ir seši luksoforu posmi, posma izbraukšanai vajadzīga vairāk nekā pusstunda.

Pierīgā ir slēgts posms no Tīnūžiem līdz Ogrei (P5), to var apbraukt pa vietējās nozīmes ceļu Ogre-Jugla (V968), reģionālo ceļu Tīnūži-Koknese (P80) un Daugavpils šoseju (A6).

Ceļa Valmiera-Cēsis-Drabeši (P20) posmā no Cēsīm līdz Vidzemes šosejai (A2) ir pieci luksoforu posmi, posmu var izbraukt 45 minūtēs. Satiksme slēgta uz pārvada pār A2, Veclaicenes un Rīgas virzienā ir mainīta satiksmes organizācija. Augšlīgatne-Skrīveri (P32) posmā no Augšlīgatnes līdz Nītaurei (P32) ir pieci luksoforu posmi un dažviet apbraucamie ceļi. Posmu var izbraukt stundā. Ceļā Pļaviņas-Madona-Gulbene (P37), braucot no Madonas puses, pirms Gulbenes ir pieci luksoforu posmi, posmu var izbraukt pusstundā. Satiksmei ceļš ir slēgts pie Krustalīces upes caurtekas pie Gulbenes.

Satiksmei slēgts autoceļa Rēzekne-Gulbene (P36) posms no Rēzeknes pilsētas robežas līdz rotācijas aplim uz A12. Satiksme novirzīta pa apbraucamo ceļu. Ceļa Rēzekne-Gulbene (P36) posmā no Rēzeknes līdz Audriņiem ir seši luksoforu posmi, posmu var izbraukt pusstundā. Ceļa Krāslava-Preiļi-Madona (P62) posmā no Bašķiem līdz Preiļiem satiksmi trīs posmos regulē ar luksoforiem, posmu var izbraukt pusstundā.

Ceļa Aizkraukle-Jēkabpils (P76) posmā no dzelzceļa stacijas Daugava līdz Salai ir pieci luksoforu posmi, posmu var izbraukt pusstundā. Ceļa Pūre-Auce-Grīvaiši (P96) posmā no Penkules līdz Aucei divos posmos satiksmi organizē ar luksoforiem vai ar satiksmes regulētājiem, posmu var izbraukt pusstundā.

Aktuālāko informāciju par situāciju uz Latvija autoceļiem iespējams aplūkot LVC mājaslapā «lvceli.lv».