Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Natālija Tumševica gatavojas kāzām

Dziedātāja un pasākumu vadītāja Natālija Tumševica gatavojas kāzām ar kardiologa Andreja Ērgļa dēlu Kristapu Ērgli. 

Tumševica, kura 10. augustā nosvinēja savu 30. dzimšanas dienu, izdevumam «Vakara Ziņas» atklājusi, ka beidzot ir gatava iestūrēt laulības ostā un radīt bērnus. Tāpat dziedātāja atklājusi, ka kāzas notiks jau septembrī un pāris gredzenus mīs nevis dzimtsarakstu nodaļā vai baznīcā, bet gan dabā.

«Man tiešām ir paveicies ar jauku cilvēku. Gandrīz divus gadus viens otru vērojām, līdz nolēmām apprecēties. Uzskatu, ka ar otru cilvēku ir kāds laika posms jāpadzīvo, lai saprastu un redzētu, kā viņš dažādās situācijās uzvedas. Kristaps ir pierādījis, ka viņš ir īsts vīrietis un džentlmenis. Tādēļ drošu sirdi varu iziet pie vīra,» par skaisto notikumu stāsta topošā sieva.

Arī pāra ģimenes ir iepazinušās un izveidojušas sirsnīgas attiecības - Kristapa tēvs regulāri spēlē tenisu un viņam pievienojas arī Natālija ar ģimeni.

Iepriekš Natālija tikās ar hokejistu Oskaru Bārtuli, kurš bija pašķīries ar sievu Elīnu, tomēr randiņu periods abiem bija īss - viņš ātri vien atgriezies pie sieviņas.