Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Klimovičs: Latvietēm vajadzētu precēties tikai ar islāma ticīgajiem

Režisors, producents un publicists Roberts Klimovičs uzskata, ka latvietēm vajadzētu precēties tikai ar islāma ticīgajiem vīriešiem, savukārt pašiem muslimiem viņš ar latvietēm precēties neiesaka.

«STV Pirmā!» jaunās sezonas pirmajā raidījumā «Sieviete. Personīgi» intervijā ar Dainu Jāņkalni Klimovičs dalīsies ar savu viedokli par precībām ar latvieti.

«Mans uzskats ir tāds, ka ir jāprecas tikai ar islāma ticīgajiem vīriešiem latvietēm, un ne tikai latvietēm, bet visām sievietēm. Muslimiem es neiesaku precēties ar latvietēm,» tā Klimovičs.

Viņš uzskata, ka ar latvieti precēties esot liels risks. «Priekš kam, ja pilna pasaule ir ar sievietēm, kuras ciena vīriešus un tradīcijas, kuras zina, kā jāizturas ģimenē un kādai jābūt sievai. Pilna pasaule ir ar tādām sievietēm, kuras neknābā viņus un klausa un pēc tam viņām nav jāskrien uz kapiņiem kopt viņus. Priekš kam tur baigi riskēt? Tādas sievietes ir ļoti daudz pasaulē.»