Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Laimīgs pāris, kurš nekad nav dzīvojis zem viena jumta

Šis laulātais pāris ir visai netipisks, jo kopš iepazīšanās pirms 16 gadiem ne brīdi nav dzīvojis zem viena jumta.

Klēra un Deivids Bērki no Bredfordas, Jorkšīras, bieži vien pavada kopīgu vakaru pie televizora, iedzer pa glāzei vīna, taču vakara noslēgumā Klēra vīram pamāj ardievas un dodas uz savu māju, kas atrodas desmit minūšu brauciena attālumā.

Lai gan izklausās neparasti, paši laulātie apgalvo, ka viņu attiecības ir stiprākas kā jebkad agrāk, un fakts, ka viņi visu nakti pavadījuši kopā tikai dažas reizes, pēc viņu vārdiem, attiecībām nāk tikai par labu.

«Mums īsti neizdodas dzīvot kopā, un nav arī vajadzības – abi esam pieraduši gulēt atsevišķās gultās. Mūsu kāzu dienā visu nakti pavadījām kopā, un tas bija briesmīgi. Nevēlamies to atkārtot,» izdevumam «Daily Mail» stāstījusi 49 gadus vecā sieviete.

Viņi esot reizi pa reizei plānojuši par īstu kopdzīvi, taču viens otra neatkarību joprojām vērtē augstāk, tāpēc satiekas tikai pa vakariem un brīvdienām. Pēc Klēras vārdiem, iespējams, tieši tā ir labu attiecību atslēga.

«Es vienmēr ilgojos pēc Deivida, un, kad viņu ieraugu, man vēderā joprojām ir tauriņi. Taču savas attiecības mēs veidojām uz draudzības bāzes, bet kopdzīve var to sabojāt,» komentējusi Klēra.

Arī 43 gadus vecais Deivids ir līdzīgās domās. «Esmu nomāls čalis, un man nepatīk, ja uz mani izdara spiedienu. Tāpēc arī es nekad darbā nežēlojos, cik man slikta sieva, kā to dara citi precēti vīrieši,» stāstījis Deivids.

Pārim, kurš iepazinās pirms 16 gadiem, bet apprecējās – pirms četriem, nav kopīga bankas konta, visas finansiālās lietas katrs risina atsevišķi, un abi apgalvo, ka ģimenē strīdu nav praktiski nekādu.

Pirms septiņiem gadiem Klērai un Deividam piedzima dēls, kurš sirgst ar Dauna sindromu, bet ari tas nav licis viņiem dzīvot zem viena jumta. Tieši pretēji – mazajam Džejam faktiski ir divas mājas, un pāris uzskata, ka tas ir ļoti praktiski.

«Jā, tā nav tipiskas attiecības, bet mēs esam gara radinieki. Sievietes un vīrieši ir ļoti dažādi, tāpēc dzīvošana atsevišķās mājās ļauj izvairīties no kaut kādiem kompromisiem attiecībās. Un – galvenais – es joprojām mīlu cilvēku, ar kuru iepazinos pirms 16 gadiem, un iemesls ir tāds, ka Klērai nekad nav bijusi nepieciešamība mainīties,» stāstījis Deivids.