Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vai iespējamas attiecības, kurās viens skatās «zemē», bet otrs – tiecas pēc zvaigznēm?

Vai attiecības iespējamas, ja viens nemitīgi tiecas uz priekšu un cenšas sasniegt arvien jaunus mērķus, bet otrs cieši stāv uz zemes, ir pilnībā apmierināts ar esošo situāciju un pēc jauniem apvāršņiem nemaz netiecas? Šādu jautājumu TV personībai Leldei Lietavietei sarunu šovā «Starp mums runājot», kas rīt kā ierasts būs vērojams «STV Pirmā!» ekrānos, uzdeva raidījuma vadītājs Valdis Melderis.

Lelde Lietaviete neslēps, ka šādās attiecībās nespētu dzīvo un atzīs, ka viens no dzinējspēkiem, kas satur Leldi un viņas mīļoto vīrieti Aivi kopā, ir fakts, ka abi ir motivēti.

«Mēs pavelkam viens otru. Ja Aivis izdara ko vairāk, viņš pavelk mani, ja man ir kāds «uzrāviens», es pavelku viņu. Man ir ļoti grūti iztēloties attiecības, kurās vienam visu laiku ir jābūt tam, kurš tās velk uz priekšu. Jo kaut kādā brīdī noteikti nogursti un jūti, ka esi kādu līmeni pārāks. Tur arī rodas vieta nesaskaņām,» atzīst Lelde Lietaviete.

Tāpat Lelde atklās, ka tieši Aivis ir tas, kurš pirmais uzzina par viņas kvēlākajiem sapņiem un iecerēm. Un arī pats pirmais, kurš atbalsta, kā arī mudina Leldi tos īstenot.