Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Skujiņa pārstāvētā «Cannondale-Drapac» nonākusi finansiālās grūtībās

Latviešu šosejas riteņbraucēja Toma Skujiņa pārstāvētā UCI Pasaules tūres komanda «Cannondale-Drapac» nonākusi finansiālās problēmās un aicinājusi savus braucējus meklēt jaunas darbavietas.

Aizvadītajā nedēļas nogalē kompānija «Slipstream Sports», kam pieder «Cannondale-Drapac» komanda, nāca klajā ar paziņojumu, ka viens no nākamās sezonas plānotajiem partneriem tomēr izlēmis nesniegt savu finansiālo atbalstu, kā rezultātā vienība varētu netikt pie nākamās sezonas UCI Pasaules tūres licences.

«Sestdienas rītā «Slipstream Sports» informēja visus braucējus un personālu par komandas neskaidro nākotni. Bez plānotā partnera atbalsta mēs nevaram garantēt savu finansiālo drošību un arī UCI Pasaules tūres licenci 2018.gadam,» teikts paziņojumā.

«Saglabājam cerību, ka situācija tuvākajā laikā atrisināsies un komanda tiks pie finansiāla atbalsta. Tomēr bez šī garanta mēs jutām nepieciešamību informēt vienībā strādājošos cilvēkus par šo situāciju un dot viņiem laiku, lai izraudzītos labākās iespējas karjeru turpināšanai,» norāda «Slipstream Sports».

Visi līgumi, kas bija jābūt spēkā arī pēc 2017.gada, netiks turpināti, taču tie tiks atjaunoti, ja vienība saņems finansiālu atbalstu. Visi pašreizējie sponsori esot pauduši gatavību turpināt sadarbību, tomēr jaunu līdzekļu piesaiste nav izdevusies, kas vienības nākotnei uzlicis lielu jautājuma zīmi.

Jau iepriekš Skujiņš ar «Cannondale-Drapac» bija vienojies par līgumu līdz šīs sezonas beigām, tāpēc viņam gada izskaņā tik un tā kontrakts būtu jāpārslēdz vai jāmeklē jauna darbavieta.

Skujiņš un «Cannondale-Drapac» komanda pašlaik piedalās prestižajā daudzdienu velobraucienā «Vuelta a Espana».

Zīmīgi, ka nesen «Cannondale-Drapac» paziņoja par jauna trīs gadu līguma noslēgšanu ar savu līderi Rigoverto Uranu no Kolumbijas. Tiesa, tagad situācija ir neskaidra, turklāt sportistam jau bijušas sarunas ar «Astana» vienību.

«Cannondale-Drapac» komanda tika dibināta 2003.gadā, un tā bāzējas ASV. UCI Pasaules tūres sacensībās tā piedalās kopš 2009.gada.