Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Valsts policija turpina meklēt Liepājā bezvēsts pazudušo sievieti

Valsts policija turpina meklēt pirms nedēļas Liepājā pazudušo Staņislavu Ivanovu, portāls «Apollo» uzzināja policijā. 

Ceturtdien paies nedēļa, kopš Valsts policijā ir saņemts iesniegums par to, ka no savas dzīvesvietas Liepājā, Klaipēdas ielā izgāja 1936. gadā dzimusī Staņislava Ivanova.

Jau no dienas, kad saņemts iesniegums, Valsts policija uzsāka sievietes meklēšanas darbus, iesaistot tajos arī Nacionālos bruņotos spēkus un helikopteru, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Liepājas pilsētas Pašvaldības policiju un «G4S Latvia» apsargus.

Līdz šim, diemžēl, meklēšana nav vainagojusies panākumiem. Paralēli meklēšanas darbiem notiek aktīva izmeklēšana. Valsts policijai ir vairākas versijas par to, kas varēja notikt ar sievieti, kuras kriminālprocesa ietvaros tiek pārbaudītas. Tāpat arī vairākas Valsts policijas amatpersonas izskata pieprasītos videomateriālus lai saprastu, uz kuru pusi sieviete varētu būt devusies.

Vienā no videomateriāliem sieviete redzama 20. augustā. Īpaši vēlamies izcelt sievietes pazīmes – sieviete ir 150 cm gara, un pārvietojas raitā solī, salīkusi uz priekšu.

Policija aicina iedzīvotājus rūpīgi apskatīt videomateriālā redzamo sievieti un informēt Valsts policiju (zvanot pa tālruni 110), ja šo kāds ir redzējis šo sievieti laika posmā no 20. augusta Liepājā vai kādā citā pilsētā.