Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Noskaidrots, kā sievieti viegli novest līdz orgasmam

Sabiedrībā jau izsenis radies priekšstats, ka sieviete ir mūžam neizdibināma mīkla. Ja vīrietis ir suns, tad sieviete ir kaķis – neizprotams radījums, kurš jebkurā mirklī var izlaist nagus un iedot jums pamatīgu pļauku. Tomēr izrādās, ka tas, ko vēlas sieviete, nav nekas noslēpumains. Atliek tikai pievērst tam uzmanību.

Kā vēsta izdevums «Popular Science», lielākā daļa cilvēku domā, ka, lai sieviete sasniegtu orgasmu pietiek tikai ar pāris vidēji maigām kustībām pieskarties sievietes dzimumorgāniem, tomēr, lai arī katra sieviete ir savādāka, tikai dažreiz sievieti līdz orgasmam novedīs tik vienkārša rīcība.

Katrs ir savādāks, katram ir savas dīvainās vēlmes un lietas, kas to uzbudina. Dažiem cilvēkiem ir ļoti grūti sasniegt orgasmu, bet daži to nespēj sasniegt vispār, kaut arī ļoti izbauda seksu kā procesu.

Arī vīriešiem orgasmu palīdz sasniegt dažādas dzimumorgānu stimulācijas tehnikas un viss nemaz nav tik vienkārši, kā varētu šķist. Atliek tikai sev uzdot jautājumu – varbūt tādas pašas tehniku variācijas var būt patīkamas arī cilvēkiem bez dzimumlocekļa? Jeb, sievietes klitors taču nav nekas cits, kā sīks dzimumloceklis.

Tieši tāpēc, lai sieviete sasniegtu orgasmu, pret tās klitoru ir jāizturas tāpat, kā pret sava dzimumlocekļa galviņu. To var stimulēt dažādos veidos un tehnikās. Dažas sievietes var sasniegt orgasmu pat tad, ja klitors netiek stimulēts, savukārt citām sievietēm šī stimulācija ir vajadzīga.

Mīts, ka sievietes ir unikāli radījumi, kas orgasmu var sasniegt ar atšķirīgām, brīnumainām un sarežģītām metodēm, ir muļķīgs. Pat sievietes pašas tam ir sākušas ticēt, liekot attiecībām guļamistabā bieži nonākt līdz strupceļam.

Jāatceras tas, ka sieviešu un vīriešu ģenitālijas nav tik sarežģītas, kā varētu šķist.

Journal of Sex & Marital Therapy

Sievietes arī nealkst seksuālo aktu izstiept absurdi garu. Tikai katra no piecām sievietēm teica, ka orgasma kvalitāti ietekmē seksa ilgums.

Četri procenti no aptaujātajām sievietēm apgalvoja, ka orgasmu nespēj sasniegt. Tomēr, arī starp vīriešiem tā nav nemaz tik reta parādība. Tādā gadījumā galvenais ir izbaudīt pašu procesu un nodoties aizraujošiem eksperimentiem, kas var atklāt pareizās «pogas», kas jāspiež, lai sasniegtu saldāko no mirkļiem.

Jā, orgasms ir atkarīgs no cilvēka, no viņa psiholoģiskā stāvokļa, pārdzīvotajām traumām un uzskatiem, tomēr katra cilvēka galvenais uzdevums ir iepazīt savu partneri un pievērst uzmanību lietām, kas tam šķiet uzbudinošas.