Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

5 pazīmes, kas liecina - tu sāc zaudēt interesi par savu partneri

Zaudēt interesi par savu partneri var būt tikpat grūti kā saprast, ka tavs partneris vairs nevēlas būt ar tevi kopā. Kopā piedzīvots tik daudz un ieguldīts arī ļoti daudz laika. Brīžos, kad sāk likties, ka jūtas pret partneri pamazām izgaist, ir būtiski izprast, kāpēc tas vispār ir noticis. 

Ja tu sāc saprast, ka par savu partneri zaudē interesi, ir būtiski saprast, ko vēlies ar šīm attiecībām darīt tālāk. Vai jums ir vajadzīgs laiks, lai atkal satuvinātos, vai arī tu vēlies doties citu ceļu?

Lai palīdzētu tikt galā ar dažādajām emocijām, portāls «Elite Daily» apkopojis piecas pazīmes, kas varētu liecināt par to, ka sāc zaudēt interesi par partneri.

1. Tu vairs nevēlies izbrīvēt laiku viņa dēļ

Iespējams, ka attiecību sākumposmā tu nemaz nedomāji par to, ka tev jāizbrīvē laiks otram cilvēkam, tomēr, laikam ejot, viss mainās. Ja laika izbrīvēšana tev šobrīd liekas apgrūtinoša un nevēlama, tas varētu būt viens no iemesliem.

Iespējams, ka tev ir parādījušies pārāk daudz darba pienākumi vai arī vienkārši daudz labprātāk pavadi laiku kopā ar citiem draugiem. Jebkurā gadījumā jums abiem vajadzētu izprast, kādi ir patiesie iemesli un tos izrunāt.

2. Tevi viegli aizkaitināt

Vai kādreiz biji jau pieradusi rast kompromisu dažādu nesaskaņu laikā, bet šobrīd ir sajūta, ka tevi aizkaitina teju ikviens sīkums? Ja tā patiešām ir, tas varētu nozīmēt to, ka pamazām slīdi prom no šīm attiecībām. Iemesli var būt visdažādākie, tomēr svarīgi ir saprast, kādi tie un ko tu ar tiem taisies darīt.

3. Tu neuzrunā viņu pirmā

Nav noslēpums, ka attiecību sākumposmā ar partneri vēlies sazināties gandrīz visu laiku, tomēr lietas mainās. Ja nevēlies lieku reizi uzrunāt savu partneri, lai uzsāktu sarunu, tas noteikti nozīmē to, ka kaut kas nav kārtībā. Būtiski apzināties, ka laika gaitā šīs sajūtas visdrīzāk nepazudīs, bet gan kļūs tikai intensīvākas.

4. Tu vairs nedomā par kopīgu nākotni

Viena no svarīgākajām lietām, lai attiecības ilgtermiņā izdotos, ir kopīgi nākotnes mērķi un plāni. Ja tomēr šobrīd liekas, ka šīm attiecībām nav nākotnes, ir jāpadomā par iemesliem.

Pats svarīgākais ir atcerēties to, ka nākotne vēl nav notikusi. Tā vietā ir jāfokusējas uz šī brīža sajūtām un jāsaprot, ko darīt, lai tu atkal justos labi un domātu ilgtermiņā.

5. Tu sāc apšaubīt jūsu savienību

Kad sāc zaudēt interesi par savu partneri, tu droši vien sāc domāt, vai vispār viņu esi mīlējusi. Vai attiecībās būtisks bijis tikai sekss? Vai arī tev vienkārši bija vajadzīgs kāds blakus? Visdrīzāk, ka tas nebija neviens no šiem iemesliem. Jāatceras, ka tu nebūtu uzsākusi attiecības, ja vien nebūtu izjutusi emocionālu saikni. Nevajag kaunēties no tā, ka šī saikne ir zudusi, jo attiecības nereti mēdz neizdoties. Visdrīzāk, ka tā nebija tikai tava vaina.

Tā vietā no šīm attiecībām vajadzētu mācīties, lai nākotnē spētu atcerēties, ka tajās bija arī kaut kas labs. Jums vienkārši nebija lemts.