Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Liepājā pazudusī Staņislava Ivanova atrasta mirusi

Šodien, 5 septembrī, Liepājā aiz Dienvidu kapiem, aptuveni 400 metrus no «Latvijas nafta» benzīntanka tika atrastas iepriekš pazudušās pensionāres Staņislavas Ivanovas mirstīgās atliekas, savā «Facebook» kontā vēsta «Bezvēsts.lv».

Policija meklēšanas gaitā publicēja videonovērošanas kameru ierakstus, kuros redzams, ka sieviete dēla pavadībā dodas uz pieturu.

Pēc portāla «InfoLiepāja» datiem, šodien ķermeni atrada sēņotājs Sergejs.

«Aptuveni plkst. 8:20 devos mežā pie jūras sēņot. Aptuveni pēc divām stundām es mežā sajutu raksturīgo līķa smaku. Palūkojoties apkārt, pamanīju sievieti, kas guļ uz muguras nelielā bedrē. Netālu atradās mētelis. Pēc apraksta sieviete bija līdzīga tai pensionārei, kura bija meklēšanā. Uzreiz izgāju uz ceļa un izsaucu policiju», - pastāstījis Sergejs.

Šobrīd notikuma vietā strādājot policija un kriminālpolicijas darbinieki.

Pēc pirmatnējiem datiem, vardarbīgas nāves pēdas nav atrastas. Jāatzīmē, ka iepriekš šajā vietā sievieti meklēja gan policija, gan brīvprātīgie, bet tad sievieti atrast nezidevās. Tika atrasti spieķis un kurpe, bet nav noskaidrots, kam tie piederēja.

Atgādinām, ka š. g. 23. augustā Valsts policijā tika saņemts iesniegums par to, ka 22. augustā no savām mājām Liepājā, Klaipēdas ielā izgāja 1936. gadā dzimusī Staņislava Ivanova un mājās neatgriezās. Viņu atrada tikai šodien, divas nedēļas pēc pazušanas.