Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pirmdienas horoskops: 11. septembris

Dienas horoskops: pirmdiena

AUNS Neuzstāj, lai apkārtējie ieklausās vienīgi tavā viedoklī. Centies būt atvērtāks pret savādāk domājošajiem, pieņem citu untumus un trūkumus. Aktīvāk iesaisties mājas saimnieciskajos darbos.

VĒRSIS Tev vajadzēs būt vienam, lai veiksmīgi pildītu savus darba pienākumus. Nav izslēgts, pievērsīsies ar mākslu saistītam projektam. Dienas izskaņu gribēsi pavadīt kopā ar savām atvasītēm.

DVĪŅI Lielisks brīdis, lai ļautos sabiedriskiem pasākumiem, dotos uz dažāda veida kursiem, lekcijām. Pieredzes apmaiņa ar apkārtējiem palīdzēs tev labāk saprast pašreiz notiekošo, labāk plānot nākotni.

VĒZIS Ja attiecības ar ģimenes locekļiem būs veiksmīgas, tad arī darba lietās uzradīsi labu sniegumu. Labprāt komunicēsi ar gados vecākiem cilvēkiem. Naudas lietās var iestāties zināma nenoteiktība.

LAUVA Gribēsi, lai apkārtējie novērtē, paslavē tavu veikumu. Nesaņemot vajadzīgos komplimentus, uzskatīsi, ka esi slikti veicis savu darbu, kaut nebūt tā nebūs! Esi pacietīgāks, novērtējums noteikti nāks!

JAUNAVA Prasmīgi tiksi galā ar saimnieciski organizatorisko darba pusi. Taču attiecības ar kolēģiem var sagādāt zināmas galvassāpes. Ja pratīsi būt atklātāks un draudzīgāks, arī tās pamazām normalizēsies.

SVARI Nevēlēšanos tā pa īstam strādāt, attaisnosi ar piepešu spēku zudumu, sliktu pašsajūtu, kas visticamāk radīsies uz iedomu pamata. Ja vēlies sasniegt savu mērķi, darbojies vien, noteikti neguli uz lauriem!

SKORPIONS Mazāk moki sev ar liekām aizdomām par līdzcilvēku aizmugurisko rīcību. Nevienam pagaidām nav padomā tev tīši darīt pāri. Zvaigznes iesaka vairāk laika veltīt garīgām lietām.

STRĒLNIEKS Panākumos lielu nozīmi spēlēs pārliecinošā izturēšanās, lietišķa nostāja. Lai arī turpmāk gūtu labus panākumus, sastādi stratēģisku rīcības plānu! Neatstāj kur pagadās svarīgus dokumentus!

MEŽĀZIS Svarīgi izvairīties no konfliktiem darbavietā. Taču to izdarīt nebūs tik viegli, jo tu tā īsti nebūsi situācijas noteicējs. Iespējams, ka tev pietrūks argumentu kādā svarīgā jautājumā.

ŪDENSVĪRS Nokļūstot līdzīgi domājošo kompānijā, ātri vien kļūsi smaidīgs un dzīvespriecīgs. Būsi noskaņots vai visu dienu pavadīt kuplā kolektīvā, kopīgi risināt ar darbu saistītus jautājumus.

ZIVIS Nav izslēgts, ka šodien piedalīsieties sarunās, lietišķās pusdienās. Pieliec pūles, lai attiecības ar kolēģiem, mājiniekiem ir labas, jo tad tevi gaida veiksme, izdošanās. Esi piesardzīgāks finanšu lietās.