Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Piektdienas horoskops: 15. septembris

Dienas horoskops: piektdiena

AUNS Šodien aizsāktās partnerattiecības ar ārzemju biznesa partneriem var izrādīties patiesi veiksmīgas. Vienīgi pielūko, lai tava rīcība nekļūst pārlieku strauja, neapdomīga, jo tas savukārt kaitēs tavam imidžam.

VĒRSIS Vaicā droši pēc padoma, nebaidies izskatīties nezinošs. Ar savu atklātību tieši spēsi iemantot citu cieņu. Ja strādā ar informāciju, sakaru līdzekļiem, tad seko to precizitātei, tehniskajam stāvoklim!

DVĪŅI Tavas domas var izteikti nesakrist ar pārējo viedokli, taču tu rīkosies tikai pēc sava prāta. Attiecībās ar mīļoto tieksies pēc pārāk lielas brīvības, kas savukārt var ne pa jokam nokaitināt partneri.

VĒZIS Pilnīgi iespējams, ka dienu pavadīsi radu lokā, taču tu būsi nedaudz nospiests, drūms un tas ietekmēs arī apkārtējo garastāvokli. Mēģini pievērsties radošām lietām, tās noteikti uzlabos tavu omu.

LAUVA Neprecētie domās par izklaides iespējām, iepazīšanos. Mīlestības lietas aizņems visu uzmanību. Ja vakaru pavadi kompānijā, tad labāk lai tur ir pazīstami cilvēki, citādi var izcelties škandāli.

JAUNAVA Šķietami niecīgs domu grauds, var nest lielākus panākumus nekā uzdrošinājies cerēt. Sapulcini ap sevi uzticamu cilvēku komandu un kopā ķerieties pie uzģenerētās idejas realizācijas.

SVARI Ik pa brīdim pats nezināsi, ko vēlies, līdz ar ko apkārtējiem būs jāpacieš nemitīgā svārstīšanās, neizlēmība no tavas puses. Šodien prātīgāk pievērsties vaļaspriekam, izklaidēties!

SKORPIONS Visu noteiks attiecības ar līdzcilvēkiem, turklāt tās nebūs vienkāršas. Darbā būsi atkarīgs no kolēģiem, mājās no tuviniekiem. Šī diena būs izteikts pārbaudījums tavai nervu sistēmai.

STRĒLNIEKS Diena var izrādīties trauksmaina, nemierīga. Atsevišķas lietas šķitīs bezcerīgākas, nekā tās ir patiesībā. Labāk neiejaucies svešās sarunās, neizliecies gudrāks, nekā esi. Nav vēlami lieli pirkumi.

MEŽĀZIS Šodien zvaigznes silti iesaka apzināties, ka reizēm der piekāpties. Mazāk uzmanības velti intrigām, pat ja tajās tiek izteiktas nejaukas lietas par tevi. Šīs negācijas mitēsies pašas no sevis.

ŪDENSVĪRS Pirms doties glābt pasauli, paskaties, ka notiek paša mājā! Dažiem Ūdensvīra zīmes pārstāvjiem kāda mājinieka slimības dēļ, šī diena būs jāpavada, rūpējoties par vājinieku.

ZIVIS Atbilstošs brīdis sabiedriskām aktivitātēm. Vari piedalīties labdarības pasākumos, lasīt lekcijas, tikties ar priekšniecību. Veiksies pedagoģiskais darbs, laba saikne veidosies ar jauniešiem.